KRJ
Kisapäivä 26.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 285-299 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 07.07.2018, klo 13:47 


Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo A
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
2. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
3. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
4. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
6. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
7. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Sumuhuurre VH16-018-2386 
9. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Jalavan Unipoliitikko VH16-018-2385 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
12. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
13. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
14. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
15. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
17. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
18. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
19. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
20. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
21. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
22. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
23. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
25. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
27. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
28. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
29. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
30. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397 
31. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
32. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
33. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Juhlamurha VH16-018-1906 
35. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Hunajamäen Kermavaahto VH16-018-2652 
37. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
38. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620 
39. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
40. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 

2. Helppo A
1. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
3. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
4. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
6. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
7. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
8. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
9. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
10. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
11. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
12. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
13. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
14. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
15. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Runoniekka VH16-018-1771 
18. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
19. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kuunkulta VH16-018-1903 
21. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
22. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
23. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
24. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Talonpoikainen VH16-018-1772 
26. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
27. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
28. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
29. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
31. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna 
32. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
33. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Kitupiikki VH16-018-2388 
35. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
36. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
37. reibili (VRL-10965) - Turmeltajan Synninsuosija 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
39. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
40. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne