KRJ
Kisapäivä 27.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 285-299 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 07.07.2018, klo 13:47 


Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
2. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620 
3. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
4. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
5. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
6. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
7. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397 
8. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749 
9. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
10. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
11. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Hunajamäen Kermavaahto VH16-018-2652 
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
14. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
15. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
16. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
18. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
19. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
20. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
21. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
22. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
23. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
25. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
27. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
28. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
29. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
30. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
31. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Sumuhuurre VH16-018-2386 
33. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Juhlamurha VH16-018-1906 
36. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
37. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
38. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Jalavan Unipoliitikko VH16-018-2385 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 

2. Helppo A
1. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
2. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
3. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
4. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
6. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
7. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
8. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
9. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna 
12. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
13. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
14. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
16. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
18. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
19. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
20. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
21. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
22. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
23. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Talonpoikainen VH16-018-1772 
25. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
26. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
27. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Kitupiikki VH16-018-2388 
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Runoniekka VH16-018-1771 
30. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
32. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
33. reibili (VRL-10965) - Turmeltajan Synninsuosija 
34. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
35. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
36. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kuunkulta VH16-018-1903 
38. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
39. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
40. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea