KRJ
Kisapäivä 20.08.2018
VIP: 19.08.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 405-419 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 15.08.2018, klo 14:03


Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT
3. Vaativa B (40/40) TT
4. Vaativa B (40/40) TT


Osallistujat


1. Helppo A
1. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005 
2. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
3. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
4. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus 
5. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
6. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki 
7. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
8. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Helmiäiskeiju VH18-018-1226 
9. turjake (VRL-07415) - Mangonoodle's Ophelia 
10. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Batman 
11. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice 
12. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos 
13. reibili (VRL-10965) - Turmeltajan Synninsuosija 
14. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
15. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli 
16. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu 
17. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
18. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003 
19. turjake (VRL-07415) - Rhodrir Sir Jamie 
20. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
21. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira 
22. Desmi (VRL-14548) - Runon Suvihiisi 
23. miivi (VRL-13320) - Syrjän Virmeltäjä 
24. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
28. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
30. Anniina N. (VRL-09182) - Villahaan Pihlaja VH18-018-1061 
31. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist 
32. Anniina N. (VRL-09182) - Kas-Pian VH17-018-1393 
33. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
34. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kersantti Karoliina 
35. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
36. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
37. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
38. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel 
39. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067 
40. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395


2. Helppo A
1. turjake (VRL-07415) - Mangonoodle's Ophelia 
2. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor 
3. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist 
4. reibili (VRL-10965) - Ahan Semmottis 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
6. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Helmiäiskeiju VH18-018-1226 
7. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003 
8. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067 
9. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
11. Anniina N. (VRL-09182) - Kas-Pian VH17-018-1393 
12. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
13. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
14. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
15. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
17. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Batman 
18. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami 
19. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
20. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
21. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira 
22. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki 
24. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kersantti Karoliina 
25. Anniina N. (VRL-09182) - Villahaan Pihlaja VH18-018-1061 
26. miivi (VRL-13320) - Syrjän Virmeltäjä 
27. Desmi (VRL-14548) - Runon Suvihiisi 
28. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
29. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki 
30. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel 
31. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu 
32. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
33. turjake (VRL-07415) - Rhodrir Sir Jamie 
34. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
35. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos 
36. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice 
37. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
38. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
39. reibili (VRL-10965) - Nummen Poutatuuli 
40. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005 


3. Vaativa B
1. turjake (VRL-07415) - Samrook Bamford Yspadaden 
2. turjake (VRL-07415) - Knockturn Pony 
3. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Humpuukia 
5. Uppe (VRL-11253) - Ryynipyry 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
7. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Hurmuri VH17-018-1938 
8. Vibaja (VRL-00727) - Escorant Libelle VH18-021-0078 
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko 
10. reibili (VRL-10965) - Sawyer Duán 
11. Desmi (VRL-14548) - Kuninkaansurma 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy 
13. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314 
14. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Aikamatkaaja 
15. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
16. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
17. JP (VRL-01948) - White December 
18. turjake (VRL-07415) - Dawnfrost Romina 
19. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen 
20. Vibaja (VRL-00727) - Aurinkokuningatar VH17-018-1942 
21. JP (VRL-01948) - Rosenhof Rubie 
22. Sonja (VRL-11911) - Claridge One Man Team VH16-022-0036 
23. miivi (VRL-13320) - Valejumala
24. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Totoro 
25. Vibaja (VRL-00727) - Rosegarden's Sahrotaar VH18-031-0052 
26. Desmi (VRL-14548) - Sinnamoni 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kuolemanheleä 
28. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir 
29. reibili (VRL-10965) - Kaunon Jestas Sentään VH18-018-0825 
30. sarqquu (VRL-04374) - Mallasarpa VH15-018-2342 
31. JP (VRL-01948) - Alathea 
32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
33. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579 
34. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli 
35. sarqquu (VRL-04374) - Lehtikullan Napero VH15-018-1913 
36. JP (VRL-01948) - Rosie Cotton 
37. sarqquu (VRL-04374) - Belgrave Idria VH17-027-0005 
38. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
39. Anniina N. (VRL-09182) - Sopun Nasuli 
40. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Moonfox VH16-022-0128 


4. Vaativa B
1. JP (VRL-01948) - Rosie Cotton 
2. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
3. reibili (VRL-10965) - ML Vengeance 
4. turjake (VRL-07415) - Dawnfrost Romina 
5. miivi (VRL-13320) - Valejumala
6. Desmi (VRL-14548) - Taivasvarjelus 
7. Vibaja (VRL-00727) - Escorant Libelle VH18-021-0078 
8. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir 
9. Uppe (VRL-11253) - Ryynipyry 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
11. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314 
12. JP (VRL-01948) - White December 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy 
14. sarqquu (VRL-04374) - Lehtikullan Napero VH15-018-1913 
15. sarqquu (VRL-04374) - Belgrave Idria VH17-027-0005 
16. reibili (VRL-10965) - White Wizard 
17. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
18. JP (VRL-01948) - Vintage White 
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Totoro 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Humpuukia 
21. turjake (VRL-07415) - Samrook Bamford Yspadaden 
22. Desmi (VRL-14548) - Jeilin Hönttöväinö 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kuolemanheleä 
24. Desmi (VRL-14548) - Wiherkankaan Lumimyrsky 
25. turjake (VRL-07415) - Knockturn Pony 
26. Vibaja (VRL-00727) - Rosegarden's Sahrotaar VH18-031-0052 
27. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
28. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Moonfox VH16-022-0128 
29. reibili (VRL-10965) - ML Mysterioso 
30. Vibaja (VRL-00727) - Aurinkokuningatar VH17-018-1942 
31. Sonja (VRL-11911) - Claridge One Man Team VH16-022-0036 
32. sarqquu (VRL-04374) - Mallasarpa VH15-018-2342 
33. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi 
34. JP (VRL-01948) - Rosenhof Rubie 
35. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen 
36. Desmi (VRL-14548) - Liljan Rosmariina 
37. Anniina N. (VRL-09182) - Sopun Nasuli 
38. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli 
39. reibili (VRL-10965) - Witchcraft 
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos