KRJ
Kisapäivä 24.08.2018
VIP: 19.08.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 405-419 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 15.08.2018, klo 14:03


Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT
3. Vaativa B (40/40) TT
4. Vaativa B (40/40) TT


Osallistujat


1. Helppo A
1. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor 
2. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
3. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kersantti Karoliina 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
5. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
6. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
7. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
8. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus 
9. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki 
11. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
12. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice 
13. Anniina N. (VRL-09182) - Villahaan Pihlaja VH18-018-1061 
14. miivi (VRL-13320) - Syrjän Virmeltäjä 
15. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
17. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
18. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
20. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Helmiäiskeiju VH18-018-1226 
21. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003 
22. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067 
23. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist 
24. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005 
25. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
26. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira 
27. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli 
28. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos 
29. Anniina N. (VRL-09182) - Kas-Pian VH17-018-1393 
30. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
31. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Batman 
32. reibili (VRL-10965) - Turmeltajan Synninsuosija 
33. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
34. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel 
35. turjake (VRL-07415) - Mangonoodle's Ophelia 
36. turjake (VRL-07415) - Rhodrir Sir Jamie 
37. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
39. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
40. Desmi (VRL-14548) - Runon Suvihiisi 

2. Helppo A
1. reibili (VRL-10965) - Ahan Semmottis 
2. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Helmiäiskeiju VH18-018-1226 
3. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
4. Anniina N. (VRL-09182) - Villahaan Pihlaja VH18-018-1061 
5. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003 
6. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
7. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
8. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira 
9. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist 
10. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice 
11. Anniina N. (VRL-09182) - Kas-Pian VH17-018-1393 
12. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kersantti Karoliina 
13. turjake (VRL-07415) - Mangonoodle's Ophelia 
14. reibili (VRL-10965) - Nummen Poutatuuli 
15. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
16. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos 
17. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
18. turjake (VRL-07415) - Rhodrir Sir Jamie 
19. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor 
20. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
22. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
23. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Batman 
24. miivi (VRL-13320) - Syrjän Virmeltäjä 
25. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
27. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
29. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu 
30. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005 
31. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki 
33. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami 
34. Desmi (VRL-14548) - Runon Suvihiisi 
35. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli 
36. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki 
37. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
38. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
39. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel 
40. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 

3. Vaativa B
1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
2. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Moonfox VH16-022-0128 
3. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579 
4. miivi (VRL-13320) - Valejumala
5. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi 
6. Sonja (VRL-11911) - Claridge One Man Team VH16-022-0036 
7. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko 
8. sarqquu (VRL-04374) - Lehtikullan Napero VH15-018-1913 
9. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
10. reibili (VRL-10965) - Kaunon Jestas Sentään VH18-018-0825 
11. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir 
12. sarqquu (VRL-04374) - Belgrave Idria VH17-027-0005 
13. Desmi (VRL-14548) - Sinnamoni 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Humpuukia 
15. JP (VRL-01948) - Alathea 
16. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen 
17. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Hurmuri VH17-018-1938 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kuolemanheleä 
19. Vibaja (VRL-00727) - Rosegarden's Sahrotaar VH18-031-0052 
20. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Totoro 
21. JP (VRL-01948) - White December 
22. Desmi (VRL-14548) - Kuninkaansurma 
23. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314 
24. Vibaja (VRL-00727) - Aurinkokuningatar VH17-018-1942 
25. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy 
27. Vibaja (VRL-00727) - Escorant Libelle VH18-021-0078 
28. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Aikamatkaaja 
29. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
30. turjake (VRL-07415) - Samrook Bamford Yspadaden 
31. Anniina N. (VRL-09182) - Sopun Nasuli 
32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli 
33. sarqquu (VRL-04374) - Mallasarpa VH15-018-2342 
34. JP (VRL-01948) - Rosenhof Rubie 
35. turjake (VRL-07415) - Knockturn Pony 
36. Uppe (VRL-11253) - Ryynipyry 
37. turjake (VRL-07415) - Dawnfrost Romina 
38. JP (VRL-01948) - Rosie Cotton 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
40. reibili (VRL-10965) - Sawyer Duán 

4. Vaativa B
1. Vibaja (VRL-00727) - Escorant Libelle VH18-021-0078 
2. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi 
3. Vibaja (VRL-00727) - Rosegarden's Sahrotaar VH18-031-0052 
4. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli 
6. turjake (VRL-07415) - Knockturn Pony 
7. JP (VRL-01948) - Rosenhof Rubie 
8. Desmi (VRL-14548) - Liljan Rosmariina 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Humpuukia 
11. Uppe (VRL-11253) - Ryynipyry 
12. reibili (VRL-10965) - Witchcraft 
13. Anniina N. (VRL-09182) - Sopun Nasuli 
14. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314 
15. reibili (VRL-10965) - ML Mysterioso 
16. reibili (VRL-10965) - ML Vengeance 
17. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
18. turjake (VRL-07415) - Samrook Bamford Yspadaden 
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Totoro 
20. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
21. sarqquu (VRL-04374) - Mallasarpa VH15-018-2342 
22. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir 
23. JP (VRL-01948) - Vintage White 
24. JP (VRL-01948) - Rosie Cotton 
25. Desmi (VRL-14548) - Wiherkankaan Lumimyrsky 
26. Desmi (VRL-14548) - Jeilin Hönttöväinö 
27. JP (VRL-01948) - White December 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kuolemanheleä 
29. miivi (VRL-13320) - Valejumala
30. Sonja (VRL-11911) - Claridge One Man Team VH16-022-0036 
31. sarqquu (VRL-04374) - Lehtikullan Napero VH15-018-1913 
32. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Moonfox VH16-022-0128 
33. reibili (VRL-10965) - White Wizard 
34. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen 
35. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
37. turjake (VRL-07415) - Dawnfrost Romina 
38. sarqquu (VRL-04374) - Belgrave Idria VH17-027-0005 
39. Vibaja (VRL-00727) - Aurinkokuningatar VH17-018-1942 
40. Desmi (VRL-14548) - Taivasvarjelus