KRJ
Kisapäivä 28.08.2018
VIP: 19.08.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 405-419 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 15.08.2018, klo 14:03


Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT
3. Vaativa B (40/40) TT
4. Vaativa B (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo A
1. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
3. turjake (VRL-07415) - Mangonoodle's Ophelia 
4. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel 
5. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
6. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos 
7. miivi (VRL-13320) - Syrjän Virmeltäjä 
8. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Batman 
9. Anniina N. (VRL-09182) - Kas-Pian VH17-018-1393 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
11. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
12. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor 
13. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
14. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
15. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
17. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005 
18. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist 
19. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
20. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira 
21. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki 
22. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
23. Anniina N. (VRL-09182) - Villahaan Pihlaja VH18-018-1061 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki 
25. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Helmiäiskeiju VH18-018-1226 
26. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
27. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067 
28. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
29. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kersantti Karoliina 
30. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus 
31. turjake (VRL-07415) - Rhodrir Sir Jamie 
32. Desmi (VRL-14548) - Runon Suvihiisi 
33. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice 
34. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
35. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli 
36. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
37. reibili (VRL-10965) - Turmeltajan Synninsuosija 
38. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
39. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
40. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu 

2. Helppo A
1. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
2. turjake (VRL-07415) - Rhodrir Sir Jamie 
3. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
4. Anniina N. (VRL-09182) - Kas-Pian VH17-018-1393 
5. turjake (VRL-07415) - Mangonoodle's Ophelia 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
7. Desmi (VRL-14548) - Runon Suvihiisi 
8. reibili (VRL-10965) - Nummen Poutatuuli 
9. reibili (VRL-10965) - Ahan Semmottis 
10. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003 
11. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel 
12. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira 
13. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
14. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Helmiäiskeiju VH18-018-1226 
15. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki 
17. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
18. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
19. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
21. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
22. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice 
23. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005 
24. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kersantti Karoliina 
25. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli 
26. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
27. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
28. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Batman 
29. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist 
30. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
31. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor 
32. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami 
33. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
34. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
35. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu 
36. miivi (VRL-13320) - Syrjän Virmeltäjä 
37. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki 
38. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos 
39. Anniina N. (VRL-09182) - Villahaan Pihlaja VH18-018-1061 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 

3. Vaativa B
1. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy 
2. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
3. turjake (VRL-07415) - Samrook Bamford Yspadaden 
4. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen 
5. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579 
6. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir 
7. turjake (VRL-07415) - Knockturn Pony 
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli 
9. miivi (VRL-13320) - Valejumala
10. reibili (VRL-10965) - Sawyer Duán 
11. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko 
12. JP (VRL-01948) - White December 
13. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314 
14. reibili (VRL-10965) - Kaunon Jestas Sentään VH18-018-0825 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Humpuukia 
16. JP (VRL-01948) - Alathea 
17. Anniina N. (VRL-09182) - Sopun Nasuli 
18. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi 
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
20. Vibaja (VRL-00727) - Escorant Libelle VH18-021-0078 
21. JP (VRL-01948) - Rosenhof Rubie 
22. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Totoro 
23. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Hurmuri VH17-018-1938 
24. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
25. JP (VRL-01948) - Rosie Cotton 
26. Sonja (VRL-11911) - Claridge One Man Team VH16-022-0036 
27. sarqquu (VRL-04374) - Mallasarpa VH15-018-2342 
28. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Aikamatkaaja 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kuolemanheleä 
30. Vibaja (VRL-00727) - Aurinkokuningatar VH17-018-1942 
31. turjake (VRL-07415) - Dawnfrost Romina 
32. Vibaja (VRL-00727) - Rosegarden's Sahrotaar VH18-031-0052 
33. Uppe (VRL-11253) - Ryynipyry 
34. Desmi (VRL-14548) - Sinnamoni 
35. sarqquu (VRL-04374) - Lehtikullan Napero VH15-018-1913 
36. sarqquu (VRL-04374) - Belgrave Idria VH17-027-0005 
37. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
39. Desmi (VRL-14548) - Kuninkaansurma 
40. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Moonfox VH16-022-0128

4. Vaativa B
1. sarqquu (VRL-04374) - Lehtikullan Napero VH15-018-1913 
2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Totoro 
3. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314 
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
5. reibili (VRL-10965) - Witchcraft 
6. Desmi (VRL-14548) - Wiherkankaan Lumimyrsky 
7. reibili (VRL-10965) - ML Mysterioso 
8. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
9. turjake (VRL-07415) - Samrook Bamford Yspadaden 
10. Vibaja (VRL-00727) - Escorant Libelle VH18-021-0078 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kuolemanheleä 
12. reibili (VRL-10965) - White Wizard 
13. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir 
14. sarqquu (VRL-04374) - Belgrave Idria VH17-027-0005 
15. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Moonfox VH16-022-0128 
16. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
17. JP (VRL-01948) - Rosenhof Rubie 
18. miivi (VRL-13320) - Valejumala
19. Desmi (VRL-14548) - Taivasvarjelus 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy 
21. Anniina N. (VRL-09182) - Sopun Nasuli 
22. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen 
23. sarqquu (VRL-04374) - Mallasarpa VH15-018-2342 
24. Vibaja (VRL-00727) - Rosegarden's Sahrotaar VH18-031-0052 
25. JP (VRL-01948) - Rosie Cotton 
26. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi 
27. turjake (VRL-07415) - Knockturn Pony 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Humpuukia 
29. JP (VRL-01948) - White December 
30. reibili (VRL-10965) - ML Vengeance 
31. JP (VRL-01948) - Vintage White 
32. Desmi (VRL-14548) - Liljan Rosmariina 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
34. Desmi (VRL-14548) - Jeilin Hönttöväinö 
35. Sonja (VRL-11911) - Claridge One Man Team VH16-022-0036 
36. turjake (VRL-07415) - Dawnfrost Romina 
37. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli 
38. Uppe (VRL-11253) - Ryynipyry 
39. Vibaja (VRL-00727) - Aurinkokuningatar VH17-018-1942 
40. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184