KRJ
Kisapäivä 30.08.2018
VIP: 19.08.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 405-419 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 15.08.2018, klo 14:03


Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT
3. Vaativa B (40/40) TT
4. Vaativa B (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo A
1. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067 
2. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu 
3. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
4. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist 
5. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
6. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kersantti Karoliina 
7. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
8. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
9. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos 
10. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
11. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Batman 
12. turjake (VRL-07415) - Rhodrir Sir Jamie 
13. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira 
14. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki 
15. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003 
16. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Helmiäiskeiju VH18-018-1226 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
19. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
20. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
21. miivi (VRL-13320) - Syrjän Virmeltäjä 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
23. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
24. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
25. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor 
26. turjake (VRL-07415) - Mangonoodle's Ophelia 
27. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
29. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus 
30. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel 
31. reibili (VRL-10965) - Turmeltajan Synninsuosija 
32. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
33. Desmi (VRL-14548) - Runon Suvihiisi 
34. Anniina N. (VRL-09182) - Villahaan Pihlaja VH18-018-1061 
35. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli 
36. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice 
37. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005 
38. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
39. Anniina N. (VRL-09182) - Kas-Pian VH17-018-1393 
40. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 

2. Helppo A
1. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
2. reibili (VRL-10965) - Nummen Poutatuuli 
3. miivi (VRL-13320) - Syrjän Virmeltäjä 
4. Desmi (VRL-14548) - Runon Suvihiisi 
5. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
6. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kersantti Karoliina 
7. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
8. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira 
9. reibili (VRL-10965) - Ahan Semmottis 
10. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
11. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice 
12. Anniina N. (VRL-09182) - Villahaan Pihlaja VH18-018-1061 
13. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
14. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli 
15. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
16. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami 
17. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Helmiäiskeiju VH18-018-1226 
18. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Batman 
19. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
20. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067 
21. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu 
22. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki 
23. turjake (VRL-07415) - Rhodrir Sir Jamie 
24. Anniina N. (VRL-09182) - Kas-Pian VH17-018-1393 
25. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist 
26. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003 
27. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
30. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
31. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
32. turjake (VRL-07415) - Mangonoodle's Ophelia 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki 
35. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005 
36. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
37. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel 
38. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
40. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 

3. Vaativa B
1. Desmi (VRL-14548) - Sinnamoni 
2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Totoro 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Humpuukia 
4. miivi (VRL-13320) - Valejumala
5. Vibaja (VRL-00727) - Rosegarden's Sahrotaar VH18-031-0052 
6. JP (VRL-01948) - Rosie Cotton 
7. JP (VRL-01948) - Alathea 
8. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Moonfox VH16-022-0128 
9. reibili (VRL-10965) - Sawyer Duán 
10. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
11. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko 
12. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi 
13. turjake (VRL-07415) - Samrook Bamford Yspadaden 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
15. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314 
16. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579 
17. Vibaja (VRL-00727) - Aurinkokuningatar VH17-018-1942 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kuolemanheleä 
20. sarqquu (VRL-04374) - Mallasarpa VH15-018-2342 
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
22. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir 
23. Vibaja (VRL-00727) - Escorant Libelle VH18-021-0078 
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli 
25. Uppe (VRL-11253) - Ryynipyry 
26. turjake (VRL-07415) - Knockturn Pony 
27. Sonja (VRL-11911) - Claridge One Man Team VH16-022-0036 
28. sarqquu (VRL-04374) - Belgrave Idria VH17-027-0005 
29. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen 
30. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Hurmuri VH17-018-1938 
31. reibili (VRL-10965) - Kaunon Jestas Sentään VH18-018-0825 
32. sarqquu (VRL-04374) - Lehtikullan Napero VH15-018-1913 
33. JP (VRL-01948) - White December 
34. turjake (VRL-07415) - Dawnfrost Romina 
35. Desmi (VRL-14548) - Kuninkaansurma 
36. JP (VRL-01948) - Rosenhof Rubie 
37. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Aikamatkaaja 
38. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
39. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
40. Anniina N. (VRL-09182) - Sopun Nasuli 

4. Vaativa B
1. sarqquu (VRL-04374) - Mallasarpa VH15-018-2342 
2. Vibaja (VRL-00727) - Escorant Libelle VH18-021-0078 
3. turjake (VRL-07415) - Knockturn Pony 
4. reibili (VRL-10965) - ML Vengeance 
5. sarqquu (VRL-04374) - Belgrave Idria VH17-027-0005 
6. Anniina N. (VRL-09182) - Sopun Nasuli 
7. reibili (VRL-10965) - White Wizard 
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Humpuukia 
10. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Moonfox VH16-022-0128 
11. turjake (VRL-07415) - Samrook Bamford Yspadaden 
12. sarqquu (VRL-04374) - Lehtikullan Napero VH15-018-1913 
13. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir 
14. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
15. JP (VRL-01948) - Vintage White 
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli 
17. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
18. Desmi (VRL-14548) - Liljan Rosmariina 
19. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
20. Uppe (VRL-11253) - Ryynipyry 
21. reibili (VRL-10965) - ML Mysterioso 
22. turjake (VRL-07415) - Dawnfrost Romina 
23. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi 
24. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Totoro 
25. Vibaja (VRL-00727) - Rosegarden's Sahrotaar VH18-031-0052 
26. Desmi (VRL-14548) - Wiherkankaan Lumimyrsky 
27. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen 
28. JP (VRL-01948) - White December 
29. Desmi (VRL-14548) - Taivasvarjelus 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kuolemanheleä 
31. miivi (VRL-13320) - Valejumala
32. Desmi (VRL-14548) - Jeilin Hönttöväinö 
33. Sonja (VRL-11911) - Claridge One Man Team VH16-022-0036 
34. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314 
35. Vibaja (VRL-00727) - Aurinkokuningatar VH17-018-1942 
36. reibili (VRL-10965) - Witchcraft 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
39. JP (VRL-01948) - Rosenhof Rubie 
40. JP (VRL-01948) - Rosie Cotton