KRJ
Kisapäivä 09.09.2018
VIP: 08.09.2018
Järjestävä talli: Brusque Ponies (Brus4183)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 420-434 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 04.09.2018, klo 23:08


Luokat
1. Helppo B (50/50) TT
2. Helppo B (50/50) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
2. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
3. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
4. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
5. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
6. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
7. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Romeo VH14-017-0511 
9. Uppe (VRL-11253) - Julita 
10. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
11. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
12. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Peredur VH14-026-0147 
14. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
15. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
16. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Llylves Andraste VH14-026-0140 
18. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
19. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
20. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
21. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
22. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
23. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573
25. Nintsu (VRL-01851) - Squeek MPB VH16-023-0053 
26. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
27. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
28. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Trickster VH16-024-0069 
29. reibili (VRL-10965) - Mortal Taste 
30. Nintsu (VRL-01851) - Almost Famous MPB VH17-023-0038 
31. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Winter Star 
32. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
33. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Morning Melody 
34. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
35. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
36. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
37. Nintsu (VRL-01851) - Nelson MPB VH16-023-0078 
38. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
39. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
40. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Revel Sparkle 
41. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
42. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
43. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Iarll Rhyfelgar VH16-024-0124 
44. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
45. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
46. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
47. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
48. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
49. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
50. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 



2. Helppo B
1. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Cherrymist Delphia VH14-035-0162 
3. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
4. Nintsu (VRL-01851) - Divadream MPB VH17-023-0028 
5. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
6. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
7. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
8. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286 
10. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
11. Nintsu (VRL-01851) - Vampire Slayer MPB VH16-023-0077 
12. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
13. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
14. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
15. Uppe (VRL-11253) - Julita 
16. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
17. reibili (VRL-10965) - Wyat Sailor Blue Bloom 
18. Nintsu (VRL-01851) - Snowstorm Dael VH17-024-0070 
19. reibili (VRL-10965) - Crystal Grudge 
20. reibili (VRL-10965) - Wyat Funfetti 
21. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
22. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
23. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
24. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
25. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Bunny VH16-024-0060 
26. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
27. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158 
29. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
30. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Berl Melys VH16-024-0120 
31. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
32. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
33. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
34. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
35. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
36. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
37. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
38. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
39. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
41. reibili (VRL-10965) - Veiled Blade 
42. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
43. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
44. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
45. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
46. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
47. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
48. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
49. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
50. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016