KRJ
Kisapäivä 10.09.2018
VIP: 08.09.2018
Järjestävä talli: Brusque Ponies (Brus4183)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 420-434 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 04.09.2018, klo 23:08


Luokat
1. Helppo B (50/50) TT
2. Helppo B (50/50) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. Uppe (VRL-11253) - Julita 
2. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
3. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
4. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
5. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
6. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573
8. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Llylves Andraste VH14-026-0140 
10. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Iarll Rhyfelgar VH16-024-0124 
11. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
12. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
13. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
14. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
15. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Morning Melody 
16. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
17. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
18. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Peredur VH14-026-0147 
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Romeo VH14-017-0511 
21. Nintsu (VRL-01851) - Nelson MPB VH16-023-0078 
22. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
23. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
24. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
25. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
26. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Winter Star 
27. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Trickster VH16-024-0069 
28. Nintsu (VRL-01851) - Almost Famous MPB VH17-023-0038 
29. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
30. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
31. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
32. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
33. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Revel Sparkle 
34. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
35. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
36. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
37. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
38. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
39. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
40. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
41. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
42. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
43. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
44. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
45. reibili (VRL-10965) - Mortal Taste 
46. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
47. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
48. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
49. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
50. Nintsu (VRL-01851) - Squeek MPB VH16-023-0053 

2. Helppo B
1. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
2. reibili (VRL-10965) - Veiled Blade 
3. reibili (VRL-10965) - Wyat Sailor Blue Bloom 
4. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
5. Nintsu (VRL-01851) - Divadream MPB VH17-023-0028 
6. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
7. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Berl Melys VH16-024-0120 
8. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
9. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
10. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
11. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
12. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
13. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
14. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
15. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
16. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
17. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
18. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
19. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
20. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Cherrymist Delphia VH14-035-0162 
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286 
23. Nintsu (VRL-01851) - Snowstorm Dael VH17-024-0070 
24. reibili (VRL-10965) - Wyat Funfetti 
25. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
26. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
27. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
28. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
29. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
30. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
31. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
32. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
33. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Bunny VH16-024-0060 
34. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
35. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
36. reibili (VRL-10965) - Crystal Grudge 
37. Nintsu (VRL-01851) - Vampire Slayer MPB VH16-023-0077 
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
39. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
40. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
41. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
42. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
43. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
44. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
45. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
46. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
47. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
48. Uppe (VRL-11253) - Julita 
49. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
50. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158