KRJ
Kisapäivä 13.09.2018
VIP: 08.09.2018
Järjestävä talli: Brusque Ponies (Brus4183)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 420-434 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 04.09.2018, klo 23:08


Luokat
1. Helppo B (50/50) TT
2. Helppo B (50/50) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. reibili (VRL-10965) - Mortal Taste 
2. Uppe (VRL-11253) - Julita 
3. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
4. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
5. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
6. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
7. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
8. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
9. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
10. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
11. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
12. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
13. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
14. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
15. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
16. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Morning Melody 
17. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
18. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
19. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Trickster VH16-024-0069 
20. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573
22. Nintsu (VRL-01851) - Almost Famous MPB VH17-023-0038 
23. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
24. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Revel Sparkle 
25. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
26. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
27. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
28. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
29. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
30. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
31. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Winter Star 
32. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
33. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
34. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
35. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
36. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Llylves Andraste VH14-026-0140 
38. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
39. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
40. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
41. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
42. Nintsu (VRL-01851) - Nelson MPB VH16-023-0078 
43. Nintsu (VRL-01851) - Squeek MPB VH16-023-0053 
44. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
45. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
46. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Peredur VH14-026-0147 
47. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
48. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Iarll Rhyfelgar VH16-024-0124 
49. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
50. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Romeo VH14-017-0511 

2. Helppo B
1. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286 
3. Nintsu (VRL-01851) - Snowstorm Dael VH17-024-0070 
4. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
5. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
6. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
7. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
8. reibili (VRL-10965) - Veiled Blade 
9. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
10. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
11. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
12. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
13. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
14. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
15. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
16. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
17. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Bunny VH16-024-0060 
18. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
19. reibili (VRL-10965) - Wyat Funfetti 
20. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
21. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
22. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
23. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
24. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
25. Uppe (VRL-11253) - Julita 
26. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158 
28. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
29. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
30. Nintsu (VRL-01851) - Vampire Slayer MPB VH16-023-0077 
31. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Cherrymist Delphia VH14-035-0162 
33. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Berl Melys VH16-024-0120 
34. Nintsu (VRL-01851) - Divadream MPB VH17-023-0028 
35. reibili (VRL-10965) - Crystal Grudge 
36. reibili (VRL-10965) - Wyat Sailor Blue Bloom 
37. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
38. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
39. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
40. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
41. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
42. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
43. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
44. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
45. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
46. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
47. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
48. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
49. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
50. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034