KRJ
Kisapäivä 15.09.2018
VIP: 08.09.2018
Järjestävä talli: Brusque Ponies (Brus4183)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 420-434 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 04.09.2018, klo 23:08


Luokat
1. Helppo B (50/50) TT
2. Helppo B (50/50) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. Nintsu (VRL-01851) - Squeek MPB VH16-023-0053 
2. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
3. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
4. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
5. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Llylves Andraste VH14-026-0140 
7. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Morning Melody 
8. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
9. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
10. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Romeo VH14-017-0511 
12. Nintsu (VRL-01851) - Almost Famous MPB VH17-023-0038 
13. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
14. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
15. reibili (VRL-10965) - Mortal Taste 
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573
17. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Trickster VH16-024-0069 
18. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
19. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
20. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Revel Sparkle 
21. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
22. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
23. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
24. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
25. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
26. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Peredur VH14-026-0147 
28. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
29. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
30. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
31. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
32. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
33. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
34. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
35. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
36. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Winter Star 
37. Uppe (VRL-11253) - Julita 
38. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
39. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
40. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
41. Nintsu (VRL-01851) - Nelson MPB VH16-023-0078 
42. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
43. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
44. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
45. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
46. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
47. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
48. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
49. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Iarll Rhyfelgar VH16-024-0124 
50. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 

2. Helppo B
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Cherrymist Delphia VH14-035-0162 
2. Nintsu (VRL-01851) - Vampire Slayer MPB VH16-023-0077 
3. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
4. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
5. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158 
7. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
8. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
9. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
10. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
11. Nintsu (VRL-01851) - Divadream MPB VH17-023-0028 
12. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
13. reibili (VRL-10965) - Crystal Grudge 
14. reibili (VRL-10965) - Wyat Funfetti 
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
16. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
17. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286 
19. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
20. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
21. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Bunny VH16-024-0060 
22. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
23. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
24. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
25. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
26. reibili (VRL-10965) - Veiled Blade 
27. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
28. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
29. Uppe (VRL-11253) - Julita 
30. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
31. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
32. reibili (VRL-10965) - Wyat Sailor Blue Bloom 
33. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Berl Melys VH16-024-0120 
34. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
35. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
36. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
37. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
38. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
39. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
40. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
41. Nintsu (VRL-01851) - Snowstorm Dael VH17-024-0070 
42. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
43. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
44. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
45. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
46. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
47. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
48. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
49. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
50. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950