KRJ
Kisapäivä 16.09.2018
VIP: 08.09.2018
Järjestävä talli: Brusque Ponies (Brus4183)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 420-434 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 04.09.2018, klo 23:08


Luokat
1. Helppo B (50/50) TT
2. Helppo B (50/50) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Peredur VH14-026-0147 
3. Uppe (VRL-11253) - Julita 
4. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
5. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
6. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
7. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
8. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
9. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
10. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
11. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
12. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Winter Star 
13. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
14. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
15. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
16. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Llylves Andraste VH14-026-0140 
18. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
19. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
20. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
21. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
22. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
23. reibili (VRL-10965) - Mortal Taste 
24. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
25. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
26. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
27. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
28. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Revel Sparkle 
29. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Iarll Rhyfelgar VH16-024-0124 
30. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Romeo VH14-017-0511 
32. Nintsu (VRL-01851) - Squeek MPB VH16-023-0053 
33. Nintsu (VRL-01851) - Nelson MPB VH16-023-0078 
34. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
35. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Morning Melody 
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573
37. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
38. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
39. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
40. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
41. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
42. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
43. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
44. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
45. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Trickster VH16-024-0069 
46. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
47. Nintsu (VRL-01851) - Almost Famous MPB VH17-023-0038 
48. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
49. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
50. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 

2. Helppo B
1. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
2. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
3. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
4. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
5. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
6. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
7. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
8. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
9. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
10. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
11. reibili (VRL-10965) - Veiled Blade 
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Cherrymist Delphia VH14-035-0162 
13. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Bunny VH16-024-0060 
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286 
15. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
16. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
17. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
19. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
20. Nintsu (VRL-01851) - Snowstorm Dael VH17-024-0070 
21. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
22. Uppe (VRL-11253) - Julita 
23. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
24. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
25. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
26. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
27. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
28. reibili (VRL-10965) - Wyat Sailor Blue Bloom 
29. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
30. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
31. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
32. Nintsu (VRL-01851) - Divadream MPB VH17-023-0028 
33. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
34. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
35. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
36. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
37. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
38. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
39. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
40. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
41. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
42. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
43. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
44. Nintsu (VRL-01851) - Vampire Slayer MPB VH16-023-0077 
45. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
46. reibili (VRL-10965) - Wyat Funfetti 
47. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158 
48. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
49. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Berl Melys VH16-024-0120 
50. reibili (VRL-10965) - Crystal Grudge