KRJ
Kisapäivä 17.09.2018
VIP: 08.09.2018
Järjestävä talli: Brusque Ponies (Brus4183)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 420-434 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 04.09.2018, klo 23:08


Luokat
1. Helppo B (50/50) TT
2. Helppo B (50/50) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
2. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
3. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Winter Star 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Romeo VH14-017-0511 
5. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Iarll Rhyfelgar VH16-024-0124 
6. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
7. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
8. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
9. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
10. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
11. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
12. Nintsu (VRL-01851) - Squeek MPB VH16-023-0053 
13. Uppe (VRL-11253) - Julita 
14. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
15. Nintsu (VRL-01851) - Nelson MPB VH16-023-0078 
16. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
17. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
18. Nintsu (VRL-01851) - Almost Famous MPB VH17-023-0038 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Peredur VH14-026-0147 
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573
21. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
22. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
23. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
24. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
25. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
26. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
27. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
28. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
29. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
30. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
31. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
32. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
33. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
34. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
35. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
36. reibili (VRL-10965) - Mortal Taste 
37. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Revel Sparkle 
38. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Llylves Andraste VH14-026-0140 
40. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
41. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
42. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
43. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
44. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
45. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
46. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
47. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Morning Melody 
48. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Trickster VH16-024-0069 
49. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
50. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 

2. Helppo B
1. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
2. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
3. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
4. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
5. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
6. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
7. reibili (VRL-10965) - Veiled Blade 
8. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
9. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
10. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
11. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
12. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
13. Uppe (VRL-11253) - Julita 
14. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286 
16. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Berl Melys VH16-024-0120 
17. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
18. reibili (VRL-10965) - Crystal Grudge 
19. reibili (VRL-10965) - Wyat Funfetti 
20. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
22. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
23. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
24. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158 
26. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
27. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
28. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
29. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
30. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
31. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
32. Nintsu (VRL-01851) - Snowstorm Dael VH17-024-0070 
33. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
34. reibili (VRL-10965) - Wyat Sailor Blue Bloom 
35. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Bunny VH16-024-0060 
36. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
37. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
38. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
39. Nintsu (VRL-01851) - Divadream MPB VH17-023-0028 
40. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
41. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
42. Tuulia T. (VRL-00084) - Cherrymist Delphia VH14-035-0162 
43. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
44. Nintsu (VRL-01851) - Vampire Slayer MPB VH16-023-0077 
45. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
46. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
47. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
48. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
49. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
50. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda