KRJ
Kisapäivä 18.09.2018
VIP: 08.09.2018
Järjestävä talli: Brusque Ponies (Brus4183)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 420-434 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 04.09.2018, klo 23:08


Luokat
1. Helppo B (50/50) TT
2. Helppo B (50/50) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573
2. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
3. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
4. Nintsu (VRL-01851) - Nelson MPB VH16-023-0078 
5. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Winter Star 
6. Uppe (VRL-11253) - Julita 
7. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Revel Sparkle 
8. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
9. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
10. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Peredur VH14-026-0147 
12. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
13. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
14. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
15. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
16. Nintsu (VRL-01851) - Almost Famous MPB VH17-023-0038 
17. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
18. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
19. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
20. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
21. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
22. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
23. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
24. Nintsu (VRL-01851) - Squeek MPB VH16-023-0053 
25. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
26. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Trickster VH16-024-0069 
27. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
28. reibili (VRL-10965) - Mortal Taste 
29. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
30. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
31. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
32. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
33. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
34. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
35. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Llylves Andraste VH14-026-0140 
37. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
38. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
39. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
40. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
41. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
42. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
43. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
44. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Romeo VH14-017-0511 
45. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Morning Melody 
46. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
47. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
48. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
49. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
50. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Iarll Rhyfelgar VH16-024-0124

2. Helppo B
1. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
2. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
3. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
4. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158 
6. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
7. Uppe (VRL-11253) - Julita 
8. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
9. Nintsu (VRL-01851) - Snowstorm Dael VH17-024-0070 
10. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
11. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
12. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
13. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
14. Nintsu (VRL-01851) - Divadream MPB VH17-023-0028 
15. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
16. reibili (VRL-10965) - Crystal Grudge 
17. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
18. Nintsu (VRL-01851) - Vampire Slayer MPB VH16-023-0077 
19. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
20. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286 
22. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
23. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
24. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
25. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
26. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
27. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
28. reibili (VRL-10965) - Wyat Funfetti 
29. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Berl Melys VH16-024-0120 
30. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Bunny VH16-024-0060 
31. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
32. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
33. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
34. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
35. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
36. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
37. reibili (VRL-10965) - Wyat Sailor Blue Bloom 
38. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
39. reibili (VRL-10965) - Veiled Blade 
40. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
41. Tuulia T. (VRL-00084) - Cherrymist Delphia VH14-035-0162 
42. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
43. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
44. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
45. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
46. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
47. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
48. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
49. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
50. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465