KRJ
Kisapäivä 19.09.2018
VIP: 08.09.2018
Järjestävä talli: Brusque Ponies (Brus4183)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 420-434 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 04.09.2018, klo 23:08


Luokat
1. Helppo B (50/50) TT
2. Helppo B (50/50) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
2. Uppe (VRL-11253) - Julita 
3. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Peredur VH14-026-0147 
5. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
6. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
7. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Romeo VH14-017-0511 
9. Nintsu (VRL-01851) - Almost Famous MPB VH17-023-0038 
10. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
11. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
12. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
13. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
14. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
15. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
16. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
17. Nintsu (VRL-01851) - Squeek MPB VH16-023-0053 
18. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
19. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
20. reibili (VRL-10965) - Mortal Taste 
21. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
22. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
23. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Iarll Rhyfelgar VH16-024-0124 
24. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
25. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
26. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
27. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
28. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573
30. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Revel Sparkle 
31. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Trickster VH16-024-0069 
32. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
33. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
34. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Winter Star 
35. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Morning Melody 
36. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
37. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
38. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
39. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
40. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
41. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
42. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
43. Tuulia T. (VRL-00084) - Llylves Andraste VH14-026-0140 
44. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
45. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
46. Nintsu (VRL-01851) - Nelson MPB VH16-023-0078 
47. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
48. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
49. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
50. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982

2. Helppo B
1. reibili (VRL-10965) - Wyat Sailor Blue Bloom 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Cherrymist Delphia VH14-035-0162 
3. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
4. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
5. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
6. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158 
8. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
9. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
10. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
11. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
12. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Bunny VH16-024-0060 
13. Uppe (VRL-11253) - Julita 
14. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
15. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
16. Nintsu (VRL-01851) - Divadream MPB VH17-023-0028 
17. reibili (VRL-10965) - Wyat Funfetti 
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286 
19. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
20. Nintsu (VRL-01851) - Vampire Slayer MPB VH16-023-0077 
21. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
22. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
23. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
24. reibili (VRL-10965) - Crystal Grudge 
25. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
26. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
27. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
28. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
29. Nintsu (VRL-01851) - Snowstorm Dael VH17-024-0070 
30. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
31. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
32. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
33. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
34. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
35. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
36. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
37. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
38. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
39. reibili (VRL-10965) - Veiled Blade 
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
41. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
42. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Berl Melys VH16-024-0120 
43. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
44. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
45. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
46. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
47. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
48. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
49. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
50. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950