KRJ
Kisapäivä 20.09.2018
VIP: 08.09.2018
Järjestävä talli: Brusque Ponies (Brus4183)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 420-434 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 04.09.2018, klo 23:08


Luokat
1. Helppo B (50/50) TT
2. Helppo B (50/50) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
2. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
3. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
4. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
5. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
6. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
7. Nintsu (VRL-01851) - Almost Famous MPB VH17-023-0038 
8. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Peredur VH14-026-0147 
10. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
11. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
12. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Trickster VH16-024-0069 
13. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
14. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
15. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
16. Nintsu (VRL-01851) - Squeek MPB VH16-023-0053 
17. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
18. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
19. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
20. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
21. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
22. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
23. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
24. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
25. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
26. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Revel Sparkle 
27. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
28. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
29. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
30. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Romeo VH14-017-0511 
32. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
33. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
34. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
35. reibili (VRL-10965) - Mortal Taste 
36. Uppe (VRL-11253) - Julita 
37. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Morning Melody 
38. Nintsu (VRL-01851) - Nelson MPB VH16-023-0078 
39. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
40. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Winter Star 
41. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
42. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
43. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
44. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Iarll Rhyfelgar VH16-024-0124 
45. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
46. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
47. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573
48. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
49. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
50. Tuulia T. (VRL-00084) - Llylves Andraste VH14-026-0140 

2. Helppo B
1. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
2. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
3. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
4. reibili (VRL-10965) - Wyat Sailor Blue Bloom 
5. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
6. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
7. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
8. Nintsu (VRL-01851) - Vampire Slayer MPB VH16-023-0077 
9. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Berl Melys VH16-024-0120 
10. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
11. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
12. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Cherrymist Delphia VH14-035-0162 
14. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
15. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
16. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
17. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
18. Nintsu (VRL-01851) - Snowstorm Dael VH17-024-0070 
19. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
20. reibili (VRL-10965) - Wyat Funfetti 
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158 
22. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
23. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
24. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
25. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
27. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
28. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
29. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
30. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Bunny VH16-024-0060 
31. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
32. Uppe (VRL-11253) - Julita 
33. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
34. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
35. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
36. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
37. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
38. reibili (VRL-10965) - Crystal Grudge 
39. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
40. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
41. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286 
42. reibili (VRL-10965) - Veiled Blade 
43. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
44. Nintsu (VRL-01851) - Divadream MPB VH17-023-0028 
45. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
46. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
47. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
48. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
49. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
50. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023