KRJ
Kisapäivä 21.09.2018
VIP: 08.09.2018
Järjestävä talli: Brusque Ponies (Brus4183)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 420-434 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 04.09.2018, klo 23:08


Luokat
1. Helppo B (50/50) TT
2. Helppo B (50/50) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
2. reibili (VRL-10965) - Mortal Taste 
3. Uppe (VRL-11253) - Julita 
4. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
5. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
6. Nintsu (VRL-01851) - Almost Famous MPB VH17-023-0038 
7. Nintsu (VRL-01851) - Squeek MPB VH16-023-0053 
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Llylves Andraste VH14-026-0140 
9. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
10. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
11. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
12. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
13. Nintsu (VRL-01851) - Nelson MPB VH16-023-0078 
14. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Peredur VH14-026-0147 
16. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
17. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
18. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
19. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
20. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Iarll Rhyfelgar VH16-024-0124 
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Romeo VH14-017-0511 
22. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
23. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
24. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
25. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
26. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
27. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Trickster VH16-024-0069 
28. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
29. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
30. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Revel Sparkle 
31. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
32. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
33. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
34. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
35. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
36. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
37. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
38. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
39. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
40. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Winter Star 
41. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
42. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
43. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
44. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
45. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
46. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Morning Melody 
47. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573
48. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
49. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
50. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 

2. Helppo B
1. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
2. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
3. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
4. reibili (VRL-10965) - Veiled Blade 
5. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
6. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
7. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
8. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Bunny VH16-024-0060 
9. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
10. Uppe (VRL-11253) - Julita 
11. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
12. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
13. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
15. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
16. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
17. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
18. reibili (VRL-10965) - Crystal Grudge 
19. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
20. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
21. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
22. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
23. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
24. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
25. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
26. Nintsu (VRL-01851) - Divadream MPB VH17-023-0028 
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286 
28. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
29. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
30. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
31. Nintsu (VRL-01851) - Vampire Slayer MPB VH16-023-0077 
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Cherrymist Delphia VH14-035-0162 
33. reibili (VRL-10965) - Wyat Funfetti 
34. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
35. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Berl Melys VH16-024-0120 
36. Nintsu (VRL-01851) - Snowstorm Dael VH17-024-0070 
37. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
38. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
39. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
40. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
41. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
42. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
43. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
44. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158 
45. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
46. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
47. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
48. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
49. reibili (VRL-10965) - Wyat Sailor Blue Bloom 
50. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel