KRJ
Kisapäivä 22.09.2018
VIP: 08.09.2018
Järjestävä talli: Brusque Ponies (Brus4183)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 420-434 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 04.09.2018, klo 23:08


Luokat
1. Helppo B (50/50) TT
2. Helppo B (50/50) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. Nintsu (VRL-01851) - Almost Famous MPB VH17-023-0038 
2. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
3. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
4. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
5. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
6. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Trickster VH16-024-0069 
7. Nintsu (VRL-01851) - Squeek MPB VH16-023-0053 
8. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Iarll Rhyfelgar VH16-024-0124 
9. reibili (VRL-10965) - Mortal Taste 
10. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
11. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465 
12. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
13. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
14. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
15. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
16. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Morning Melody 
17. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
18. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
19. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
20. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
21. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
22. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Revel Sparkle 
23. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
24. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
25. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
26. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
27. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
28. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
29. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
30. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Winter Star 
31. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
32. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
33. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
34. Uppe (VRL-11253) - Julita 
35. Nintsu (VRL-01851) - Nelson MPB VH16-023-0078 
36. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
37. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
38. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Peredur VH14-026-0147 
41. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
42. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
43. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
44. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
45. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Romeo VH14-017-0511 
46. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
47. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
48. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
49. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
50. Tuulia T. (VRL-00084) - Llylves Andraste VH14-026-0140 

2. Helppo B
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
2. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara 
3. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
4. Joonas (VRL-14649) – Duanin Rosvorastuli VH17-018-1982 
5. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick 
6. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jazzig 
7. reibili (VRL-10965) - Wyat Funfetti 
8. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joda 
9. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Berl Melys VH16-024-0120 
10. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
11. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Ariel 
12. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
13. turjake (VRL-07415) - Noequiet Sly Brandy 
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158 
15. Crimis (VRL-10480) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950 
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286 
17. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
18. Nintsu (VRL-01851) - Divadream MPB VH17-023-0028 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Cherrymist Delphia VH14-035-0162 
20. turjake (VRL-07415) - Fern Shiny Breá 
21. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
22. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
23. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
24. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
25. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
26. reibili (VRL-10965) - Veiled Blade 
27. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
28. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Jasminel 
29. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
30. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
31. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
32. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
33. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
34. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
35. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen 
36. reibili (VRL-10965) - Wyat Sailor Blue Bloom 
37. Nintsu (VRL-01851) - Snowstorm Dael VH17-024-0070 
38. Sorel (VRL-00884) - Wenllan Telynores VH18-026-0017 
39. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
40. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
41. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
42. reibili (VRL-10965) - Crystal Grudge 
43. Uppe (VRL-11253) - Julita 
44. turjake (VRL-07415) - Mickey v. Willering 
45. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949 
46. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Bunny VH16-024-0060 
47. Nintsu (VRL-01851) - Vampire Slayer MPB VH16-023-0077 
48. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
49. turjake (VRL-07415) - Pencalow Mini 
50. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465