KRJ
Kisapäivä 12.09.2018
VIP: 10.09.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 435-449 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 04.09.2018, klo 21:43


Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
2. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021 
3. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
4. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
5. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
6. jabberjinx (VRL-13570) - Vitjat Rätkättää VH18-018-1489 
7. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
8. jabberjinx (VRL-13570) - Quarrier Duán VH18-031-0293 
9. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
10. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
11. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
12. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061 
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
14. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
15. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
16. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
17. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
18. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pikantti 
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joviaali 
21. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
22. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
23. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
24. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Sumuinen 
25. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
26. PJ (VRL-14469) - Fiktion Unisävel 
27. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
28. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
29. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
30. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
31. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
32. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara
33. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
34. Melina (VRL-11408) - Runon Aarre VH18-018-1728 
35. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
36. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
37. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
38. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
39. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
40. sonya (VRL-09386) - Moorgate Honeycloud VH18-024-0051

2. Helppo B
1. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
2. sonya (VRL-09386) - Moorgate Honeycloud VH18-024-0051 
3. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
4. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
5. jabberjinx (VRL-13570) - Vitjat Rätkättää VH18-018-1489 
6. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
7. PJ (VRL-14469) - Fiktion Unisävel 
8. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen
9. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
10. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
11. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joviaali 
13. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
14. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
15. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
16. Melina (VRL-11408) - Runon Aarre VH18-018-1728 
17. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
18. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061 
19. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
20. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
21. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
22. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021 
23. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
24. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
25. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
26. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
27. jabberjinx (VRL-13570) - Quarrier Duán VH18-031-0293 
28. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Sumuinen 
29. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
30. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
31. reibili (VRL-10965) - Liljan Lumoava VH18-018-0823 
32. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
33. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
34. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
35. reibili (VRL-10965) - Cactus Xylitol KH VH18-017-0056 
36. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
37. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
38. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
39. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pikantti 
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos