KRJ
Kisapäivä 15.09.2018
VIP: 10.09.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 435-449 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 04.09.2018, klo 21:43


Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joviaali 
2. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
3. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
4. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
5. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
6. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
7. jabberjinx (VRL-13570) - Quarrier Duán VH18-031-0293 
8. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
9. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
10. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
11. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
12. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
13. jabberjinx (VRL-13570) - Vitjat Rätkättää VH18-018-1489 
14. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
15. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
16. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
17. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061 
18. PJ (VRL-14469) - Fiktion Unisävel 
19. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
20. sonya (VRL-09386) - Moorgate Honeycloud VH18-024-0051 
21. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
22. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Sumuinen 
23. Melina (VRL-11408) - Runon Aarre VH18-018-1728 
24. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
25. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pikantti 
27. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
28. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara
29. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
30. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
31. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
32. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
33. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
34. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
35. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021 
36. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
37. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
38. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
39. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
40. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 

2. Helppo B
1. reibili (VRL-10965) - Liljan Lumoava VH18-018-0823 
2. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
3. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
4. PJ (VRL-14469) - Fiktion Unisävel 
5. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
6. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
7. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
8. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
9. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
10. Melina (VRL-11408) - Runon Aarre VH18-018-1728 
11. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
12. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
13. reibili (VRL-10965) - Cactus Xylitol KH VH18-017-0056 
14. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061 
15. jabberjinx (VRL-13570) - Quarrier Duán VH18-031-0293 
16. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
17. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
18. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
19. sonya (VRL-09386) - Moorgate Honeycloud VH18-024-0051 
20. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
21. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joviaali 
23. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
24. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
25. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
26. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
27. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
28. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
29. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen
30. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
31. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
32. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
33. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021 
34. jabberjinx (VRL-13570) - Vitjat Rätkättää VH18-018-1489 
35. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
36. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
37. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
38. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Sumuinen 
39. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pikantti 
40. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034