KRJ
Kisapäivä 16.09.2018
VIP: 10.09.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 435-449 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 04.09.2018, klo 21:43


Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
2. Melina (VRL-11408) - Runon Aarre VH18-018-1728 
3. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
4. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
5. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
6. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
7. PJ (VRL-14469) - Fiktion Unisävel 
8. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
9. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
10. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
11. jabberjinx (VRL-13570) - Vitjat Rätkättää VH18-018-1489 
12. sonya (VRL-09386) - Moorgate Honeycloud VH18-024-0051 
13. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara
14. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
15. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
16. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061 
17. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joviaali 
19. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
20. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
21. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
22. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
23. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pikantti 
25. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
26. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
27. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
29. jabberjinx (VRL-13570) - Quarrier Duán VH18-031-0293 
30. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
31. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
32. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Sumuinen 
33. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
34. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
35. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
36. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
37. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
38. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
39. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021 
40. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 

2. Helppo B
1. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
2. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
3. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
4. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
5. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
6. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
7. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
8. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
9. reibili (VRL-10965) - Liljan Lumoava VH18-018-0823 
10. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
11. PJ (VRL-14469) - Fiktion Unisävel 
12. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
13. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
14. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
15. reibili (VRL-10965) - Cactus Xylitol KH VH18-017-0056 
16. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
17. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
18. jabberjinx (VRL-13570) - Vitjat Rätkättää VH18-018-1489 
19. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
20. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
21. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
22. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
23. Melina (VRL-11408) - Runon Aarre VH18-018-1728 
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
25. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pikantti 
27. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021 
28. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen
29. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
30. jabberjinx (VRL-13570) - Quarrier Duán VH18-031-0293 
31. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
32. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
33. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
34. sonya (VRL-09386) - Moorgate Honeycloud VH18-024-0051 
35. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061 
36. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
37. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Sumuinen 
38. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
39. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joviaali