KRJ
Kisapäivä 18.09.2018
VIP: 10.09.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 435-449 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 04.09.2018, klo 21:43


Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. jabberjinx (VRL-13570) - Vitjat Rätkättää VH18-018-1489 
2. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
3. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
4. PJ (VRL-14469) - Fiktion Unisävel 
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
6. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
7. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara
8. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
9. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
10. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
11. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
12. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
13. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
14. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
15. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
16. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
17. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
18. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
19. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
20. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
21. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061 
22. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
23. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
24. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
25. sonya (VRL-09386) - Moorgate Honeycloud VH18-024-0051 
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pikantti 
27. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
28. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joviaali 
30. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
31. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
32. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
33. jabberjinx (VRL-13570) - Quarrier Duán VH18-031-0293 
34. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
35. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
36. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021 
37. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
38. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
39. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Sumuinen 
40. Melina (VRL-11408) - Runon Aarre VH18-018-1728 

2. Helppo B
1. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pikantti 
3. reibili (VRL-10965) - Cactus Xylitol KH VH18-017-0056 
4. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
5. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
6. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
7. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
8. sonya (VRL-09386) - Moorgate Honeycloud VH18-024-0051 
9. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
10. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
11. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
12. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
13. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
14. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joviaali 
16. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
17. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Sumuinen 
18. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
19. jabberjinx (VRL-13570) - Quarrier Duán VH18-031-0293 
20. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
21. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
22. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
23. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
24. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
25. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
26. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
27. Melina (VRL-11408) - Runon Aarre VH18-018-1728 
28. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen
29. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
30. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021 
31. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
32. jabberjinx (VRL-13570) - Vitjat Rätkättää VH18-018-1489 
33. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061 
34. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
35. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
36. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
37. reibili (VRL-10965) - Liljan Lumoava VH18-018-0823 
38. PJ (VRL-14469) - Fiktion Unisävel 
39. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
40. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004