KRJ
Kisapäivä 20.09.2018
VIP: 10.09.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 435-449 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 04.09.2018, klo 21:43


Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. PJ (VRL-14469) - Fiktion Unisävel 
2. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pikantti 
4. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 
5. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
6. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
7. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
8. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
9. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061 
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
11. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
12. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
13. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
14. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
15. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
16. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
17. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
18. Melina (VRL-11408) - Runon Aarre VH18-018-1728 
19. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
20. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
21. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara
22. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021 
23. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
24. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
25. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
26. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
27. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joviaali 
29. jabberjinx (VRL-13570) - Quarrier Duán VH18-031-0293 
30. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
31. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
32. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Sumuinen 
33. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
34. sonya (VRL-09386) - Moorgate Honeycloud VH18-024-0051 
35. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
36. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
37. jabberjinx (VRL-13570) - Vitjat Rätkättää VH18-018-1489 
38. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
39. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
40. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 

2. Helppo B
1. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
2. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
3. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
4. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen
5. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
6. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
7. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
8. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
9. sonya (VRL-09386) - Moorgate Honeycloud VH18-024-0051 
10. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
11. jabberjinx (VRL-13570) - Vitjat Rätkättää VH18-018-1489 
12. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
13. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
14. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
15. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
16. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joviaali 
18. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
19. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
20. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061 
21. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Sumuinen 
22. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
24. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
25. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
26. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
27. PJ (VRL-14469) - Fiktion Unisävel 
28. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
29. jabberjinx (VRL-13570) - Quarrier Duán VH18-031-0293 
30. reibili (VRL-10965) - Cactus Xylitol KH VH18-017-0056 
31. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pikantti 
32. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
33. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
34. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021 
35. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
36. reibili (VRL-10965) - Liljan Lumoava VH18-018-0823 
37. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
38. Melina (VRL-11408) - Runon Aarre VH18-018-1728 
39. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
40. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409