KRJ
Kisapäivä 23.09.2018
VIP: 10.09.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 435-449 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 04.09.2018, klo 21:43


Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
2. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
3. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
4. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pikantti 
6. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
7. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
8. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
9. jabberjinx (VRL-13570) - Vitjat Rätkättää VH18-018-1489 
10. Melina (VRL-11408) - Runon Aarre VH18-018-1728 
11. jabberjinx (VRL-13570) - Quarrier Duán VH18-031-0293 
12. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
13. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
14. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
15. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
16. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
17. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
18. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
19. PJ (VRL-14469) - Fiktion Unisävel 
20. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
21. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
22. sonya (VRL-09386) - Moorgate Honeycloud VH18-024-0051 
23. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
24. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
25. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
26. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joviaali 
28. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
29. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
30. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021 
31. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061 
32. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
33. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
34. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
35. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Sumuinen 
36. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
37. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
38. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
39. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
40. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216 

2. Helppo B
1. sonya (VRL-09386) - Moorgate Honeycloud VH18-024-0051 
2. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
3. Shannon. (VRL-05645) - Betryzcja RLF VH18-003-0128 
4. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
5. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061 
6. Shannon. (VRL-05645) - Przemek RLF VH18-003-0127 
7. jabberjinx (VRL-13570) - Vitjat Rätkättää VH18-018-1489 
8. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
9. reibili (VRL-10965) - Cactus Xylitol KH VH18-017-0056 
10. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen
11. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023 
12. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034 
13. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
14. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Sumuinen 
15. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030 
16. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
17. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021 
18. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
19. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
20. Melina (VRL-11408) - Runon Aarre VH18-018-1728 
21. Sorel (VRL-00884) - Fernweh Glyndwr 
22. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
23. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
24. PJ (VRL-14469) - Fiktion Unisävel 
25. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
26. sarqquu (VRL-04374) - Daspalomas Yemn VH13-039-0045 
27. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
29. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pikantti 
31. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
32. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
33. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
34. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
35. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
36. reibili (VRL-10965) - Liljan Lumoava VH18-018-0823 
37. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
38. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joviaali 
39. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
40. jabberjinx (VRL-13570) - Quarrier Duán VH18-031-0293