KRJ
Kisapäivä 21.09.2018
VIP: 13.09.2018
Järjestävä talli: Brusque Ponies (Brus4183)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 480-494 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 06.09.2018, klo 22:42


Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo A
1. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli 
2. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hupsuliisa VH18-018-1238 
3. Sorel (VRL-00884) - Turmataika VH18-018-0986 
4. Melina (VRL-11408) - Runon Urmas 
5. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kalmonkaiku VH18-018-0165 
6. Melina (VRL-11408) - Runon Aarre VH18-018-1728 
7. Sorel (VRL-00884) - Kruununkauhu VH18-018-0987 
8. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras 
9. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
10. sarqquu (VRL-04374) - Priton Eodora 
11. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
12. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Helmiäiskeiju VH18-018-1226 
13. reibili (VRL-10965) - Nummen Poutatuuli 
14. reibili (VRL-10965) - Ahan Semmottis 
15. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935 
16. sarqquu (VRL-04374) - Hopewood Hale Rain 
17. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
18. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349 
19. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273 
20. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
21. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami 
22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aslak VH18-018-0164 
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
24. Melina (VRL-11408) - Villahaan Iltamo VH18-018-0386 
25. Miia Maria (VRL-10382) - Hornanhovin Hyrrähurma VH18-018-1725 
26. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961 
27. Anniina N. (VRL-09182) - Sopun Nasuli VH18-018-1597 
28. dookie (VRL-04373) - Huvin Kuutamokirous VH18-018-0152 
29. Sorel (VRL-00884) - Fiktion Kanelitoffee VH17-018-1559 
30. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
31. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Karmivaali VH18-018-0348 
32. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
33. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460 
34. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285 
35. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
36. Anniina N. (VRL-09182) - Villahaan Pihlaja VH18-018-1061 
37. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Indigo 
38. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Aavikkohaukka VH18-018-1634 
39. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749 
40. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034



2. Helppo A
1. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras 
2. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227 
3. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
4. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kalmonkaiku VH18-018-0165 
5. reibili (VRL-10965) - Heippalappu 
6. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida VH18-164-0003 
7. Anniina N. (VRL-09182) - Sopun Nasuli VH18-018-1597 
8. Sorel (VRL-00884) - Turmataika VH18-018-0986 
9. Anniina N. (VRL-09182) - Villahaan Pihlaja VH18-018-1061 
10. dookie (VRL-04373) - Huvin Kuutamokirous VH18-018-0152 
11. Sorel (VRL-00884) - Fiktion Kanelitoffee VH17-018-1559 
12. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
13. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211 
14. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015 
15. Eveliina (VRL-13356) - Huvitutin Kromi VH15-018-1791 
16. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016 
17. sarqquu (VRL-04374) - Hopewood Hale Rain 
18. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda VH18-027-0084 
19. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
20. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
21. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Helmiäiskeiju VH18-018-1226 
22. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
23. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207 
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
25. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aslak VH18-018-0164 
26. Melina (VRL-11408) - Runon Aarre VH18-018-1728 
27. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223 
28. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Indigo 
29. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
30. Melina (VRL-11408) - Runon Urmas 
31. sarqquu (VRL-04374) - Priton Eodora 
32. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
33. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Karmivaali VH18-018-0348 
34. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli 
35. Melina (VRL-11408) - Villahaan Iltamo VH18-018-0386 
36. Sorel (VRL-00884) - Kruununkauhu VH18-018-0987 
37. Miia Maria (VRL-10382) - Hornanhovin Hyrrähurma VH18-018-1725 
38. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
39. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
40. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749