KRJ
Kisapäivä 26.09.2018
VIP: 13.09.2018
Järjestävä talli: Brusque Ponies (Brus4183)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 480-494 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 06.09.2018, klo 22:42


Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo A
1. Anniina N. (VRL-09182) - Villahaan Pihlaja VH18-018-1061 
2. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami 
3. Melina (VRL-11408) - Villahaan Iltamo VH18-018-0386 
4. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961 
5. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273 
6. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
7. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Helmiäiskeiju VH18-018-1226 
8. Miia Maria (VRL-10382) - Hornanhovin Hyrrähurma VH18-018-1725 
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
10. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349 
11. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hupsuliisa VH18-018-1238 
12. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
13. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli 
14. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
15. dookie (VRL-04373) - Huvin Kuutamokirous VH18-018-0152 
16. Sorel (VRL-00884) - Kruununkauhu VH18-018-0987 
17. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749 
18. sarqquu (VRL-04374) - Hopewood Hale Rain 
19. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
20. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935 
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kalmonkaiku VH18-018-0165 
22. Melina (VRL-11408) - Runon Aarre VH18-018-1728 
23. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
24. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras 
25. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285 
26. sarqquu (VRL-04374) - Priton Eodora 
27. Sorel (VRL-00884) - Turmataika VH18-018-0986 
28. Sorel (VRL-00884) - Fiktion Kanelitoffee VH17-018-1559 
29. reibili (VRL-10965) - Ahan Semmottis 
30. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
31. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Indigo 
32. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
33. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Karmivaali VH18-018-0348 
34. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aslak VH18-018-0164 
35. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
36. Melina (VRL-11408) - Runon Urmas 
37. Anniina N. (VRL-09182) - Sopun Nasuli VH18-018-1597 
38. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460 
39. reibili (VRL-10965) - Nummen Poutatuuli 
40. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Aavikkohaukka VH18-018-1634 




2. Helppo A
1. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kalmonkaiku VH18-018-0165 
2. dookie (VRL-04373) - Huvin Kuutamokirous VH18-018-0152 
3. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda VH18-027-0084 
4. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Indigo 
5. sarqquu (VRL-04374) - Hopewood Hale Rain 
6. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Helmiäiskeiju VH18-018-1226 
7. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
8. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223 
9. reibili (VRL-10965) - Huvin Viinerivaras 
10. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211 
11. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
12. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli 
13. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227 
14. Sorel (VRL-00884) - Turmataika VH18-018-0986 
15. reibili (VRL-10965) - Heippalappu 
16. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
17. sarqquu (VRL-04374) - Priton Eodora 
18. Sorel (VRL-00884) - Kruununkauhu VH18-018-0987 
19. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
20. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
21. Anniina N. (VRL-09182) - Sopun Nasuli VH18-018-1597 
22. Melina (VRL-11408) - Runon Urmas 
23. Melina (VRL-11408) - Liljan Lumikki VH18-018-1409 
24. Melina (VRL-11408) - Villahaan Iltamo VH18-018-0386 
25. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Karmivaali VH18-018-0348 
26. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida VH18-164-0003 
27. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
28. Melina (VRL-11408) - Runon Aarre VH18-018-1728 
29. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
31. Anniina N. (VRL-09182) - Villahaan Pihlaja VH18-018-1061 
32. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207 
33. Eveliina (VRL-13356) - Huvitutin Kromi VH15-018-1791 
34. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015 
35. Sorel (VRL-00884) - Fiktion Kanelitoffee VH17-018-1559 
36. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Aslak VH18-018-0164 
37. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016 
38. Miia Maria (VRL-10382) - Hornanhovin Hyrrähurma VH18-018-1725 
39. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
40. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749