KRJ
Kisapäivä 14.09.2018
VIP: 13.09.2018
Järjestävä talli: Sardonic (SARD7173)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 495-509 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 06.09.2018, klo 22:52


Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
2. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
3. sarqquu (VRL-04374) - Hopewood Hale Rain 
4. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sinikello VH18-018-1573 
5. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
6. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
7. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
8. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
9. Melina (VRL-11408) - Runon Marie 
10. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
11. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
12. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068 
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702 
14. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hupsuliisa VH18-018-1238 
15. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
16. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli 
17. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Satanen VH17-018-1208 
18. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163 
19. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
20. Melina (VRL-11408) - Villahaan Iltamo VH18-018-0386 
21. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
22. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
24. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
25. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
26. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Reppureissaaja VH17-018-1127 
27. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385 
28. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
29. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
30. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
31. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Elias VH17-018-0231 
32. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Priima VH18-018-1111 
33. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
34. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067 
35. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Indigo 
36. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Haihdutar VH18-018-0314
37. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
38. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
39. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
40. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 




2. Helppo B
1. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
2. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227 
3. Melina (VRL-11408) - Villahaan Iltamo VH18-018-0386 
4. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
5. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163 
6. Melina (VRL-11408) - Runon Marie 
7. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
8. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
9. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
10. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
11. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
12. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
13. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli 
14. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
15. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
16. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
17. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
18. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
19. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
20. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Aavikkohaukka VH18-018-1634 
21. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702 
23. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
24. sarqquu (VRL-04374) - Hopewood Hale Rain 
25. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
26. Eveliine (VRL-13356) - Ikilikan Veera VH16-018-0569 
27. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385 
28. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Indigo 
29. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Priima VH18-018-1111 
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
31. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961 
32. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
33. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sinikello VH18-018-1573 
34. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
35. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
36. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
37. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
38. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
39. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
40. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Haihdutar VH18-018-0314