KRJ
Kisapäivä 16.09.2018
VIP: 13.09.2018
Järjestävä talli: Sardonic (SARD7173)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 495-509 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 06.09.2018, klo 22:52


Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Elias VH17-018-0231 
2. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sinikello VH18-018-1573 
3. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
4. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
6. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
7. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Satanen VH17-018-1208 
8. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
9. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
10. sarqquu (VRL-04374) - Hopewood Hale Rain 
11. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
12. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
13. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
14. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
15. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
16. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hupsuliisa VH18-018-1238 
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163 
18. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
19. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Indigo 
20. Melina (VRL-11408) - Villahaan Iltamo VH18-018-0386 
21. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
22. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
23. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
24. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
25. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
26. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Reppureissaaja VH17-018-1127 
27. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
28. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
29. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
30. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
31. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
32. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Haihdutar VH18-018-0314
33. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702 
34. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
35. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli 
36. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067 
37. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068 
38. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385 
39. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Priima VH18-018-1111 
40. Melina (VRL-11408) - Runon Marie 



2. Helppo B
1. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
2. sarqquu (VRL-04374) - Hopewood Hale Rain 
3. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Indigo 
4. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
5. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
6. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961 
7. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sinikello VH18-018-1573 
8. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
9. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702 
10. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385 
11. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
12. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
13. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
14. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
15. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
16. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
17. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227 
18. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Priima VH18-018-1111 
19. Eveliine (VRL-13356) - Ikilikan Veera VH16-018-0569 
20. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Haihdutar VH18-018-0314
21. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Aavikkohaukka VH18-018-1634 
22. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
23. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
24. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
25. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
26. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
27. Melina (VRL-11408) - Runon Marie 
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
29. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
30. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
31. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
32. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
33. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163 
34. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
35. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
36. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli 
37. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
38. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
39. Melina (VRL-11408) - Villahaan Iltamo VH18-018-0386 
40. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114