KRJ
Kisapäivä 17.09.2018
VIP: 13.09.2018
Järjestävä talli: Sardonic (SARD7173)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 495-509 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 06.09.2018, klo 22:52


Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli 
2. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Haihdutar VH18-018-0314
3. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163 
4. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
5. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Reppureissaaja VH17-018-1127 
6. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
7. Melina (VRL-11408) - Villahaan Iltamo VH18-018-0386 
8. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hupsuliisa VH18-018-1238 
9. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
10. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
11. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Satanen VH17-018-1208 
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
13. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
14. sarqquu (VRL-04374) - Hopewood Hale Rain 
15. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
16. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385 
17. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Indigo 
18. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
19. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
20. Melina (VRL-11408) - Runon Marie 
21. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068 
22. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Priima VH18-018-1111 
23. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
24. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
25. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
26. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
27. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
28. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
29. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
30. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
31. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Elias VH17-018-0231 
32. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
33. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
34. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
35. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
36. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sinikello VH18-018-1573 
37. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
38. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067 
39. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
40. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702 



2. Helppo B
1. Eveliine (VRL-13356) - Ikilikan Veera VH16-018-0569 
2. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Priima VH18-018-1111 
3. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
4. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
5. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
6. Melina (VRL-11408) - Runon Marie 
7. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
8. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Aavikkohaukka VH18-018-1634 
9. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
10. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
11. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
12. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702 
14. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
15. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli 
16. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385 
17. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
18. Melina (VRL-11408) - Villahaan Iltamo VH18-018-0386 
19. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
20. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Haihdutar VH18-018-0314
22. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
23. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163 
24. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Indigo 
25. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
26. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227 
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
28. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
29. sarqquu (VRL-04374) - Hopewood Hale Rain 
30. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
31. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
32. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
33. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
34. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961 
35. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
36. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
37. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
38. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
39. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sinikello VH18-018-1573 
40. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184