KRJ
Kisapäivä 24.09.2018
VIP: 13.09.2018
Järjestävä talli: Sardonic (SARD7173)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 495-509 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 06.09.2018, klo 22:52


Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702 
2. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067 
3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
4. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
5. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
6. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
7. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
8. Melina (VRL-11408) - Villahaan Iltamo VH18-018-0386 
9. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
10. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
11. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Indigo 
12. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Satanen VH17-018-1208 
13. Melina (VRL-11408) - Runon Marie 
14. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Priima VH18-018-1111 
15. sarqquu (VRL-04374) - Hopewood Hale Rain 
16. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
17. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Reppureissaaja VH17-018-1127 
18. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
19. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068 
20. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163 
22. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
23. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
24. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
25. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hupsuliisa VH18-018-1238 
26. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
27. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
28. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sinikello VH18-018-1573 
29. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385 
30. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Haihdutar VH18-018-0314
31. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
32. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
33. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
34. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
35. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
36. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Elias VH17-018-0231 
37. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
38. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli 
39. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
40. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 



2. Helppo B
1. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
2. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
4. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Haihdutar VH18-018-0314
5. Melina (VRL-11408) - Villahaan Iltamo VH18-018-0386 
6. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
7. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
8. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
9. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Aavikkohaukka VH18-018-1634 
10. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
11. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
12. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
13. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli 
14. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227 
15. sarqquu (VRL-04374) - Hopewood Hale Rain 
16. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385 
17. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
18. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
19. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Priima VH18-018-1111 
20. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
21. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163 
23. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
24. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Indigo 
25. Melina (VRL-11408) - Runon Marie 
26. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
27. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961 
28. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
29. Eveliine (VRL-13356) - Ikilikan Veera VH16-018-0569 
30. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
31. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
32. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
33. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
34. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
35. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702 
36. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
37. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
38. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sinikello VH18-018-1573 
39. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
40. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813