KRJ
Kisapäivä 26.09.2018
VIP: 13.09.2018
Järjestävä talli: Sardonic (SARD7173)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 495-509 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 06.09.2018, klo 22:52


Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
2. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli 
3. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
4. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
5. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
7. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Reppureissaaja VH17-018-1127 
8. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
9. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
10. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
11. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067 
12. sarqquu (VRL-04374) - Hopewood Hale Rain 
13. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Priima VH18-018-1111 
14. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sinikello VH18-018-1573 
15. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
16. Melina (VRL-11408) - Villahaan Iltamo VH18-018-0386 
17. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
18. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hupsuliisa VH18-018-1238 
19. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
20. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
21. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Elias VH17-018-0231 
22. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
23. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Haihdutar VH18-018-0314
24. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
25. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068 
26. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
27. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Indigo 
28. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163 
29. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
30. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Satanen VH17-018-1208 
31. Melina (VRL-11408) - Runon Marie 
32. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
33. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702 
34. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
35. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
36. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
37. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
38. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
39. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
40. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385 



2. Helppo B
1. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
2. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
3. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
4. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Aavikkohaukka VH18-018-1634 
5. Melina (VRL-11408) - Villahaan Iltamo VH18-018-0386 
6. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
7. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Indigo 
8. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
9. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702 
10. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Haihdutar VH18-018-0314
11. Melina (VRL-11408) - Runon Marie 
12. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli 
13. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Priima VH18-018-1111 
14. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sinikello VH18-018-1573 
15. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
16. Eveliine (VRL-13356) - Ikilikan Veera VH16-018-0569 
17. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
18. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
19. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
20. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
21. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163 
23. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385 
24. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
25. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
27. sarqquu (VRL-04374) - Hopewood Hale Rain 
28. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
29. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
30. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
31. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227 
32. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
33. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
34. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961 
35. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
36. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
37. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
38. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
39. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
40. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007