KRJ
Kisapäivä 27.09.2018
VIP: 13.09.2018
Järjestävä talli: Sardonic (SARD7173)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 495-509 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 06.09.2018, klo 22:52


Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sinikello VH18-018-1573 
2. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
3. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Satanen VH17-018-1208 
4. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
5. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
6. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Reppureissaaja VH17-018-1127 
7. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hupsuliisa VH18-018-1238 
8. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Indigo 
9. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068 
10. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
11. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
12. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
13. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
14. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Elias VH17-018-0231 
15. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163 
16. Melina (VRL-11408) - Runon Marie 
17. Melina (VRL-11408) - Villahaan Iltamo VH18-018-0386 
18. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
19. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
21. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
22. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
23. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Haihdutar VH18-018-0314
24. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
25. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
26. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459 
27. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702 
28. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385 
29. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
30. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
31. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661 
32. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
33. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
34. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
35. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067 
36. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
37. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
38. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Priima VH18-018-1111 
39. sarqquu (VRL-04374) - Hopewood Hale Rain 
40. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli 



2. Helppo B
1. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015 
2. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163 
3. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009 
4. Eveliine (VRL-13356) - Ikilikan Veera VH16-018-0569 
5. Ireth (VRL-03777) - Primal Scream VH15-063-0007 
6. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sinikello VH18-018-1573 
7. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024 
8. Melina (VRL-11408) - Runon Pihka VH18-018-1649 
9. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
10. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Riimu VH18-018-1184 
11. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385 
12. jabberjinx (VRL-13570) - Hiiluva Turjake VH18-018-1495 
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Haihdutar VH18-018-0314
14. Eveliina (VRL-13356) - Solinan Lumikuningas VH15-018-2227 
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lysti 
16. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
17. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
18. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli 
19. sarqquu (VRL-04374) - Hopewood Hale Rain 
20. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014 
21. Eveliina (VRL-13356) - Liinatar VH16-018-1961 
22. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa 
23. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
24. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Priima VH18-018-1111 
25. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
26. Melina (VRL-11408) - Villahaan Iltamo VH18-018-0386 
27. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490 
28. Melina (VRL-11408) - Runon Marie 
29. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702 
30. Ireth (VRL-03777) - Maldwyn of Smithloch VH18-024-0001 
31. Miia Maria (VRL-10382) - Ravenscroft Flameburst VH18-027-0083 
32. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Indigo 
33. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Väläys 
34. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016 
35. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
36. Ireth (VRL-03777) - Furuarps Hyllemö VH18-080-0004 
37. reibili (VRL-10965) - Kaunon Marianne VH17-018-2096 
38. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Aavikkohaukka VH18-018-1634 
39. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034 
40. Oresama (VRL-02753) - Horcrux