KRJ 13.03.2019

VIP: 11.03.2019
Järjestävä talli: Sardonic Sporthorses (SARD7173)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 660-679
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. Grand Prix (40/40) TT 
2. Grand Prix (40/40) TT
3. Grand Prix (40/40) TT
4. Grand Prix (40/40) TT


päivitetty 10.03.2019, klo 11:32


Osallistujat / Tulokset

1. Grand Prix (40/40)
1. Frida (VRL-05826) - Gemstone v.d. Romilly 2. sonya (VRL-09386) - Elusive 3. Frida (VRL-05826) - Leclerc Solidago​ 4. Kida (VRL-08368) - Merciless HMS VH18-012-0367 5. Lissu T. (VRL-12701) - Everholt Constantinople 6. Viixi (VRL-13923) - Selina v.d. Romilly VH19-011-0013 7. Jannica (VRL-04799) - Viverta VH16-229-0011 8. Frida (VRL-05826) - Pointless Poison Wolf​ 9. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 10. Viixi (VRL-13923) - Timber CW VH19-011-0014 11. meera (VRL-14752) - Bloody Brew TW VH19-031-0005 12. S (VRL-00329) - Harbik GA VH17-101-0011 13. birdie (VRL-14733) - Athens Wolf VH16-021-0103 14. maura (VRL-04116) – Wannabeat Werth 15. maura (VRL-04116) – Heidseck McSteamy 16. Minni (VRL-10337) - le Rêve Lorelei 17. birdie (VRL-14733) - Willem of Smithloch VH18-021-0173 18. sonya (VRL-09386) - Helmwald Warrior VH19-011-0048 19. meera (VRL-14752) - Solidago Bowmore VH19-031-0011 20. reibili (VRL-10965) - Concealment Magic VH18-012-0251 21. reibili (VRL-10965) - Xykmainyte VH18-012-0252 22. maura (VRL-04116) – Heidseck Rhapsody 23. S (VRL-00329) - Anarhist Ion VH15-101-0042 24. birdie (VRL-14733) - Latanya F VH18-021-0168 25. reibili (VRL-10965) - Ephemeral Musikschaffender VH18-013-0065 26. maura (VRL-04116) – Fern Fancier 27. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coffin Nails 28. Sorel (VRL-00884) - Colette VH15-011-0094 29. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger 30. birdie (VRL-14733) - Louboutin Signature STC VH17-155-0003 31. Viixi (VRL-13923) - Carbine CW VH19-013-0006 32. Viixi (VRL-13923) - Ulysses CW VH19-011-0019 33. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042 34. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045 35. meera (VRL-14752) - Olive d'Lion VH19-044-0013 36. S (VRL-00329) - Alkogol Ion VH15-101-0041 37. Jannica (VRL-04799) - Redemption Thrill VH18-031-0197 38. S (VRL-00329) - Gleb Ion VH15-101-0002 39. reibili (VRL-10965) - Dancing Dancer Dalter VH18-012-0250 40. Lissu T. (VRL-12701) - Impressing the Czar
2. Grand Prix (40/40)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coffin Nails 2. meera (VRL-14752) - Bloody Brew TW VH19-031-0005 3. Lissu T. (VRL-12701) - Everholt Constantinople 4. birdie (VRL-14733) - Willem of Smithloch VH18-021-0173 5. maura (VRL-04116) – Wannabeat Werth 6. reibili (VRL-10965) - Magnieseo Diabinio 7. Frida (VRL-05826) - Gemstone v.d. Romilly 8. birdie (VRL-14733) - Louboutin Signature STC VH17-155-0003 9. maura (VRL-04116) – Heidseck McSteamy 10. S (VRL-00329) - Brilliant Ion VH12-123-0006 11. Jannica (VRL-04799) - Redemption Thrill VH18-031-0197 12. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger 13. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 14. reibili (VRL-10965) - Curse of Hate 15. maura (VRL-04116) – Heidseck Rhapsody 16. sonya (VRL-09386) - Elusive 17. Jannica (VRL-04799) - Viverta VH16-229-0011 18. Viixi (VRL-13923) - Selina v.d. Romilly VH19-011-0013 19. S (VRL-00329) - Svjatyi Valentin Ion VH17-123-0002 20. maura (VRL-04116) – Fern Fancier 21. birdie (VRL-14733) - Athens Wolf VH16-021-0103 22. S (VRL-00329) - Sykomor GA VH17-123-0003 23. Sorel (VRL-00884) - Colette VH15-011-0094 24. S (VRL-00329) - Zorjana GA VH15-123-0013 25. reibili (VRL-10965) - Exterminicum 26. Frida (VRL-05826) - Leclerc Solidago​ 27. birdie (VRL-14733) - Latanya F VH18-021-0168 28. Viixi (VRL-13923) - Timber CW VH19-011-0014 29. Viixi (VRL-13923) - Carbine CW VH19-013-0006 30. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042 31. Minni (VRL-10337) - le Rêve Lorelei 32. Viixi (VRL-13923) - Ulysses CW VH19-011-0019 33. reibili (VRL-10965) - Abnormal Raspberry 34. meera (VRL-14752) - Olive d'Lion VH19-044-0013 35. Lissu T. (VRL-12701) - Impressing the Czar 36. sonya (VRL-09386) - Helmwald Warrior VH19-011-0048 37. meera (VRL-14752) - Solidago Bowmore VH19-031-0011 38. Frida (VRL-05826) - Pointless Poison Wolf​ 39. Kida (VRL-08368) - Merciless HMS VH18-012-0367 40. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045
3. Grand Prix (40/40)
1. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern 2. S (VRL-00329) - Farino Ion VH18-021-0021 3. Jannica (VRL-04799) - Knifer KHw VH16-011-0468 4. Frida (VRL-05826) - Emperor Prophecy​ 5. Frida (VRL-05826) - Everholt Demonarch 6. meera (VRL-14752) - Cressandra vd Halor VH19-012-0034 7. S (VRL-00329) - Susikallion Abellinio VH17-021-0113 8. Inna (VRL-05322) - Kallan Fiveomango VH19-031-0045 9. reibili (VRL-10965) - Reassuringly VH18-031-0266 10. meera (VRL-14752) - Mahogany des Îles VH19-048-0005 11. birdie (VRL-14733) - Luminosity 12. birdie (VRL-14733) - Millenium Fern VH18-141-0008 13. Lissu T. (VRL-12701) - Crayon Archmobile 14. S (VRL-00329) - Shudokan Ion VH15-090-0015 15. Lissu T. (VRL-12701) - Polarlicht 16. reibili (VRL-10965) - Soul Sorcery VH18-031-0267 17. maura (VRL-04116) – Land Ahoy 18. S (VRL-00329) - Olivecreutz Ion VH15-090-0014 19. reibili (VRL-10965) - Belligerent VH18-031-0265 20. Kida (VRL-08368) - Kastanje VH18-012-0353 21. Jannica (VRL-04799) - California 22. Kida (VRL-08368) - Kraal VH18-012-0354 23. Kida (VRL-08368) - Geronimo VH18-012-0346 24. maura (VRL-04116) – Upper Atmosphere 25. maura (VRL-04116) – Cartier v. Helmwald 26. Viixi (VRL-13923) - Jack the Chipper VH19-011-0006 27. meera (VRL-14752) - Tirith Empty Street VH19-044-0015 28. birdie (VRL-14733) - Typhoon du Boux VH18-121-0105 29. Nana(VRL-13558) - Melancholy Man VH19-203-0002 30. maura (VRL-04116) – Haydee Sec 31. Jannica (VRL-04799) - Oldfinion Tedrick VH16-013-0158 32. Lissu T. (VRL-12701) - Shchyolkovo von Gateaway 33. reibili (VRL-10965) - Misfortune Curse 34. Nana(VRL-13558) - Dancing Dutchman VH19-203-0005 35. Nana(VRL-13558) - Celebration Of The Saven Nine VH19-203-0003 36. Frida (VRL-05826) - Draconia Dancer​ 37. Nana(VRL-13558) - Paid In Full VH19-229-0002 38. Ponnie (VRL-14761) - Daenerys from Westeros KHw VH18-031-0078 39. Kida (VRL-08368) - Caprice VH18-012-0355 40. birdie (VRL-14733) - Bonnya Fern VH18-141-0004
4. Grand Prix (40/40)
1. Frida (VRL-05826) - Emperor Prophecy​ 2. meera (VRL-14752) - Cressandra vd Halor VH19-012-0034 3. S (VRL-00329) - Berkeley Ion VH18-031-0015 4. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern 5. reibili (VRL-10965) - Alterim 6. S (VRL-00329) - Death Star Ion VH17-031-0364 7. Lissu T. (VRL-12701) - Shchyolkovo von Gateaway 8. reibili (VRL-10965) - Pharlady v.d. Halor 9. Inna (VRL-05322) - Kallan Fiveomango VH19-031-0045 10. Nana(VRL-13558) - Celebration Of The Saven Nine VH19-203-0003 11. Kida (VRL-08368) - Caprice VH18-012-0355 12. meera (VRL-14752) - Tirith Empty Street VH19-044-0015 13. Kida (VRL-08368) - Kraal VH18-012-0354 14. S (VRL-00329) - Davidoff Ion VH17-031-0363 15. Frida (VRL-05826) - Draconia Dancer​ 16. Lissu T. (VRL-12701) - Crayon Archmobile 17. maura (VRL-04116) – Cartier v. Helmwald 18. Nana(VRL-13558) - Melancholy Man VH19-203-0002 19. birdie (VRL-14733) - Bonnya Fern VH18-141-0004 20. birdie (VRL-14733) - Millenium Fern VH18-141-0008 21. Ponnie (VRL-14761) - Daenerys from Westeros KHw VH18-031-0078 22. reibili (VRL-10965) - Crown Bane 23. maura (VRL-04116) – Upper Atmosphere 24. birdie (VRL-14733) - Typhoon du Boux VH18-121-0105 25. Kida (VRL-08368) - Kastanje VH18-012-0353 26. Kida (VRL-08368) - Geronimo VH18-012-0346 27. Jannica (VRL-04799) - Oldfinion Tedrick VH16-013-0158 28. Frida (VRL-05826) - Everholt Demonarch 29. Viixi (VRL-13923) - Jack the Chipper VH19-011-0006 30. Lissu T. (VRL-12701) - Polarlicht 31. Jannica (VRL-04799) - Knifer KHw VH16-011-0468 32. maura (VRL-04116) – Land Ahoy 33. Nana(VRL-13558) - Paid In Full VH19-229-0002 34. reibili (VRL-10965) - Misfortune Curse 35. birdie (VRL-14733) - Luminosity 36. Jannica (VRL-04799) - California 37. maura (VRL-04116) – Haydee Sec 38. Nana(VRL-13558) - Dancing Dutchman VH19-203-0005 39. meera (VRL-14752) - Mahogany des Îles VH19-048-0005 40. S (VRL-00329) - Da Vinci Ion VH15-031-0305