KRJ 27.03.2019

VIP: 19.03.2019
Järjestävä talli: Duán Stable (DUAN7882)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 30 ratsukkoa / luokka
- 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 680-699
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. Grand Prix (30/30) TT
2. Grand Prix (30/30) TT


päivitetty 12.03.2019, klo 19:00


Osallistujat / Tulokset

1. Grand Prix (30/30)
1. Kida (VRL-08368) - Baby Groot 2. Frida (VRL-05826) - Pointless Poison Wolf​ 3. meera (VRL-14752) - Olive d'Lion VH19-044-0013 4. maura (VRL-04116) - Cartier v. Helmwald 5. Kida (VRL-08368) - Merciless HMS VH18-012-0367 6. Viixi (VRL-13923) - Selina v.d. Romilly VH19-011-0013 7. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 8. reibili (VRL-10965) - Ephemeral Musikschaffender VH18-013-0065 9. Nana(VRL-13558) - Melancholy Man VH19-203-0002 10. Viixi (VRL-13923) - Carbine CW VH19-013-0006 11. meera (VRL-14752) - Bloody Brew TW VH19-031-0005 12. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045 13. reibili (VRL-10965) - Abnormal Raspberry 14. Anne (VRL-06858) - Poet v.d. Romilly VH16-012-0416 15. meera (VRL-14752) - Solidago Bowmore VH19-031-0011 16. Lissu T. (VRL-12701) - Everholt Constantinople 17. reibili (VRL-10965) - Dancing Dancer Dalter VH18-012-0250 18. Sonja (VRL-11911) - Goldleaf VH19-202-0003 19. Nana(VRL-13558) - Paid In Full VH19-229-0002 20. Viixi (VRL-13923) - Timber CW VH19-011-0014 21. Sonja (VRL-11911) - Dawnfrost Aisha VH16-011-0122 22. sonya (VRL-09386) - Elusive 23. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coffin Nails 24. Frida (VRL-05826) - Leclerc Solidago​ 25. Sonja (VRL-11911) - Larissa v.d. Zelos VH17-011-0057 26. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042 27. Ponnie (VRL-14761) - Daenerys from Westeros KHw VH18-031-0078 28. Nana(VRL-13558) - Dancing Dutchman VH19-203-0005 29. Frida (VRL-05826) - Gemstone v.d. Romilly 30. Lissu T. (VRL-12701) - Shchyolkovo von Gateaway
2. Grand Prix (30/30)
1. maura (VRL-04116) - Cartier v. Helmwald 2. meera (VRL-14752) - She Is My Sin F VH19-031-0095 3. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coffin Nails 4. reibili (VRL-10965) - Reassuringly VH18-031-0266 5. Viixi (VRL-13923) - Ulysses CW VH19-011-0019 6. reibili (VRL-10965) - Xykmainyte VH18-012-0252 7. Nana(VRL-13558) - Celebration Of The Saven Nine VH19-203-0003 8. sonya (VRL-09386) - Elusive 9. Kida (VRL-08368) - Baby Groot 10. Ponnie (VRL-14761) - Daenerys from Westeros KHw VH18-031-0078 11. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042 12. meera (VRL-14752) - Cressandra vd Halor VH19-012-0034 13. Sonja (VRL-11911) - Dawnfrost Aisha VH16-011-0122 14. reibili (VRL-10965) - Soul Sorcery VH18-031-0267 15. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045 16. Frida (VRL-05826) - Leclerc Solidago​ 17. maura (VRL-04116) - Land Ahoy 18. Anne (VRL-06858) - Poet v.d. Romilly VH16-012-0416 19. Viixi (VRL-13923) - Jack the Chipper VH19-011-0006 20. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 21. Frida (VRL-05826) - Gemstone v.d. Romilly 22. meera (VRL-14752) - Mahogany des Îles VH19-048-0005 23. Nana(VRL-13558) - Melancholy Man VH19-203-0002 24. Nana(VRL-13558) - Paid In Full VH19-229-0002 25. Lissu T. (VRL-12701) - Everholt Constantinople 26. Kida (VRL-08368) - Merciless HMS VH18-012-0367 27. Frida (VRL-05826) - Pointless Poison Wolf​ 28. Sonja (VRL-11911) - Goldleaf VH19-202-0003 29. Lissu T. (VRL-12701) - Shchyolkovo von Gateaway 30. Sonja (VRL-11911) - Larissa v.d. Zelos VH17-011-0057