KRJ 10.04.2019

VIP: 27.03.2019
Järjestävä talli: Kahmon Suomenhevoset (KAHM9222)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 760-779
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT  
2. Vaativa B (40/40) TT 


päivitetty 20.03.2019, klo 17:23


Osallistujat / Tulokset

1. Vaativa B (40/40)
1. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi 2. birdie (VRL-14733) - Tylwyth Teg VH15-023-0003 3. Jannica (VRL-04799) - Adinan Tähtianis VH17-018-0617 4. meea (VRL-09844) - Helmiahon Haaverakkaus VH17-018-0810 5. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Väinö VH19-018-0167 6. Humutin (VRL-14618) - Tähtisahrami VH19-018-0256 7. Ingrid (VRL-13872) - Hendrix VH19-233-0006 8. JP (VRL-01948) - M.B. Harmonie 9. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 10. Jannica (VRL-04799) - Dunvalley Coral VH18-035-0215 11. Jannica (VRL-04799) - A.D. One of a Kind VH16-012-0408 12. LP (VRL-14776) - Tuulenpesän Louhi VH16-018-2765 13. Jannica (VRL-04799) - Deleroy VH18-164-0008 14. Liia (VRL-11284) - Chacon d'Lion 15. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli 16. reibili (VRL-10965) - Sadetakkisheikki 17. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 18. Liia (VRL-11284) - Heidseck Fucci 19. meea (VRL-09844) - Kettusuukko VH15-018-2388 20. Ingrid (VRL-13872) - Oliwier VH18-103-0001 21. meea (VRL-09844) - Villahaan Sointu VH17-018-0295 22. reibili (VRL-10965) - Hukanhelmen Kuiskina 23. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 24. meea (VRL-09844) - Aavesoturi VH17-018-1739 25. birdie (VRL-14733) - Heabel van Khim VH18-040-0069 26. Ponnie (VRL-14761) - Kernfield Billion Boy VH19-035-0040 27. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karukarma VH19-018-0171 28. reibili (VRL-10965) - Pirsketti 29. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066 30. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristinolla VH19-018-0170 31. Uppe (VRL-11253) - Ryynipyry 32. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 33. JP (VRL-01948) - Vendetta 34. Liia (VRL-11284) - Heidseck Manalula 35. Humutin (VRL-14618) - Rukous Rajamailta VH19-018-0241 36. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 37. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002 38. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhulina 39. Sorel (VRL-00884) - Mustamagia 40. birdie (VRL-14733) - Grytzen van Khim VH18-040-0070
2. Vaativa B (40/40)
1. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066 2. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414 3. Uppe (VRL-11253) - Ryynipyry 4. reibili (VRL-10965) - Sadetakkisheikki 5. Ingrid (VRL-13872) - Rubiquil VH19-233-0003 6. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhulina 7. Uppe (VRL-11253) - Murroksen Pyrypilvi 8. reibili (VRL-10965) - Hupimeininki 9. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 10. Jannica (VRL-04799) - A.D. One of a Kind VH16-012-0408 11. Liia (VRL-11284) - Heidseck Manalula 12. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karukarma VH19-018-0171 13. Ponnie (VRL-14761) - Kernfield Billion Boy VH19-035-0040 14. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002 15. Liia (VRL-11284) - Heidseck Fucci 16. Liia (VRL-11284) - Chacon d'Lion 17. Jannica (VRL-04799) - Adinan Tähtianis VH17-018-0617 18. birdie (VRL-14733) - Grytzen van Khim VH18-040-0070 19. JP (VRL-01948) - M.B. Harmonie 20. LP (VRL-14776) - Tuulenpesän Louhi VH16-018-2765 21. JP (VRL-01948) - Vendetta 22. reibili (VRL-10965) - Sawyer Duán 23. meea (VRL-09844) - Ihmeidentekijä VH17-018-1738 24. meea (VRL-09844) - Sudenmarja VH16-018-0918 25. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristinolla VH19-018-0170 27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 28. Jannica (VRL-04799) - Deleroy VH18-164-0008 29. Ingrid (VRL-13872) - Invasor VH19-310-0001 30. birdie (VRL-14733) - Tylwyth Teg VH15-023-0003 31. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli 32. meea (VRL-09844) - Malvakaneli VH18-018-0410 33. Humutin (VRL-14618) - Tähtisahrami VH19-018-0256 34. Ingrid (VRL-13872) - Ignacy VH19-233-0004 35. birdie (VRL-14733) - Heabel van Khim VH18-040-0069 36. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sotilaspoliisi 37. Jannica (VRL-04799) - Dunvalley Coral VH18-035-0215 38. Humutin (VRL-14618) - Rukous Rajamailta VH19-018-0241 39. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Väinö VH19-018-0167 40. Sorel (VRL-00884) - Mustamagia