KRJ 13.04.2019

VIP: 29.03.2019
Järjestävä talli: Routaruusu (ROUT5178)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 780-799
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. Helppo A (40/40) TT 
2. Helppo A (40/40) TT 


päivitetty 23.03.2019, klo 13:53


Osallistujat / Tulokset

1. Helppo A (40/40)
1. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 2. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka 3. sarqquu (VRL-04374) - Treasatyr Utah VH18-035-0067 4. Jannica (VRL-04799) - Poniniemen End of Thunder VH16-027-0077 5. sarqquu (VRL-04374) - Priton Eodora VH18-039-0068 6. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173 7. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 8. Jannica (VRL-04799) - Rowen Lad VH17-026-0078 9. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 10. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 11. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166 12. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karukarma VH19-018-0171 13. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhulina 14. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 15. sarqquu (VRL-04374) - Merzlota VH18-039-0082 16. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053 17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 18. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322 19. sarqquu (VRL-04374) - Rasskaztšik VH18-039-0081 20. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Nadal 21. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165 22. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020 23. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 24. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917 25. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250 26. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026 27. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 28. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017 29. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sulttaani 30. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Swandance VH15-027-0214 31. reibili (VRL-10965) - Duanin Katalampi 32. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027 33. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil 34. Nerita (VRL-12557) - Griffith LAC VH16-035-0037 35. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 36. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 37. Viveka (VRL-14534) - Poinsietta VH17-043-0011 38. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 39. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 40. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi
2. Helppo A (40/40)
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Trinity VH15-027-0021 2. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 4. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhulina 5. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 6. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sulttaani 7. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Revontuli VH19-018-0165 8. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017 9. Jannica (VRL-04799) - Rowen Lad VH17-026-0078 10. Viveka (VRL-14534) - Poinsietta VH17-043-0011 11. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173 12. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 13. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250 14. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016 15. Jannica (VRL-04799) - Poniniemen End of Thunder VH16-027-0077 16. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 17. sarqquu (VRL-04374) - Treasatyr Utah VH18-035-0067 18. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 19. sarqquu (VRL-04374) - Merzlota VH18-039-0082 20. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuningaskalastaja VH19-018-0166 21. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Eemil 22. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322 23. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917 24. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 25. Nerita (VRL-12557) - Griffith LAC VH16-035-0037 26. Tuulia T. (VRL-00084) - Trio Starstruck VH15-035-0212 27. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka 28. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi 29. sarqquu (VRL-04374) - Rasskaztšik VH18-039-0081 30. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 31. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 32. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Nadal 33. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 34. sarqquu (VRL-04374) - Priton Eodora VH18-039-0068 35. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 36. Sorel (VRL-00884) - Helmiahon Riivasointu VH19-018-0053 37. reibili (VRL-10965) - Duanin Katalampi 38. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karukarma VH19-018-0171 39. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 40. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019