KRJ 12.04.2019

VIP: 05.04.2019
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 820-839
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)


1. Helppo A (50/50) TT 
2. Helppo A (50/50) TT 


päivitetty 29.03.2019, klo 14:32


Osallistujat / Tulokset

1. Helppo A (50/50)
1. sonya (VRL-09386) - Hillitön Hemuli VH19-018-0232 2. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 3. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305 4. jodochus (VRL-01544) - Kosmonavt 5. leah (VRL-11523) - Kahmon Kuutuuli VH19-018-0074 6. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 7. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 8. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 9. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088 10. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322 11. sonya (VRL-09386) - Huvin Harmonie 12. Aleksi (VRL-10836) - Seppeleen Sotaruusu VH17-018-0708 13. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332 14. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 15. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917 16. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka 17. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 18. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 19. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Kreta VH18-018-1680 20. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 21. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Nadal 22. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071 23. Sorel (VRL-00884) - Casparow 24. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011 25. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009 26. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333 27. Ponnie (VRL-14761) - A.D. Whoop-de-Dooper Bounce VH19-053-0014 28. Ponnie (VRL-14761) - Adinan Suklaasydän VH19-018-0283 29. Elli L. (VRL-14207) - Sylvia VH18-018-1992 30. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018 31. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250 32. Aleksi (VRL-10836) - Heljän Hurmos VH18-018-0573 33. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft 34. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristinolla VH19-018-0170 35. reibili (VRL-10965) - Pirsketti 36. jodochus (VRL-01544) - Barenziah 37. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173 38. Sonja (VRL-11911) - Groeneblad's Jasminj VH18-022-0043 39. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 40. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 41. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 42. jodochus (VRL-01544) - Sheikh al-Kadir 43. sonya (VRL-09386) - Härdellin Toffifee 44. sonya (VRL-09386) - Liljan Lumitaika VH18-018-2198 45. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027 46. jodochus (VRL-01544) - Jalina 47. jodochus (VRL-01544) - Imperia 48. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Myrskylyhty VH19-018-0169 49. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123 50. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
2. Helppo A (50/50)
1. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 2. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 3. Elli L. (VRL-14207) - Sylvia VH18-018-1992 4. leah (VRL-11523) - Kahmon Kuutuuli VH19-018-0074 5. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 6. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 7. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305 8. jodochus (VRL-01544) - Sheikh al-Kadir 9. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 10. jodochus (VRL-01544) - Jalina 11. sonya (VRL-09386) - Härdellin Toffifee 12. Aleksi (VRL-10836) - Seppeleen Sotaruusu VH17-018-0708 13. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123 14. sonya (VRL-09386) - Liljan Lumitaika VH18-018-2198 15. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 16. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333 17. jodochus (VRL-01544) - Kosmonavt 18. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sielunhätä 19. sonya (VRL-09386) - Hillitön Hemuli VH19-018-0232 20. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 21. Ponnie (VRL-14761) - Adinan Suklaasydän VH19-018-0283 22. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009 23. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 24. jodochus (VRL-01544) - Barenziah 25. sonya (VRL-09386) - Huvin Harmonie 26. reibili (VRL-10965) - Hupimeininki 27. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 28. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristinolla VH19-018-0170 29. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332 30. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018 31. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 32. Aleksi (VRL-10836) - Heljän Hurmos VH18-018-0573 33. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Viilivarpunen VH19-018-0173 34. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Kreta VH18-018-1680 35. Ponnie (VRL-14761) - A.D. Whoop-de-Dooper Bounce VH19-053-0014 36. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322 37. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Myrskylyhty VH19-018-0169 38. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft 39. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088 40. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 41. Sonja (VRL-11911) - Groeneblad's Jasminj VH18-022-0043 42. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917 43. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071 44. Sorel (VRL-00884) - Casparow 45. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011 46. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039 47. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027 48. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250 49. jodochus (VRL-01544) - Imperia 50. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen