KRJ 11.04.2019

VIP: 08.04.2019
Järjestävä talli: Avskild Stuteri (AVSK7947)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 840-859
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)


1. Helppo B (40/40) TT 
2. Helppo B (40/40) TT 


päivitetty 01.04.2019, klo 17:27


Osallistujat / Tulokset

1. Helppo B (40/40)
1. sarqquu (VRL-04374) - Rasskaztšik VH18-039-0081 2. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Sadunkehrääjä VH18-018-0575 3. sarqquu (VRL-04374) - Treasatyr Utah VH18-035-0067 4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 5. birdie (VRL-14733) - Mainistir Eimhín VH19-046-0006 6. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 7. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 8. birdie (VRL-14733) - Brunnby Sugarberry VH18-025-0074 9. Aleksi (VRL-10836) - Heljän Hurmos VH18-018-0573 10. Jesse (VRL-12637) - Dalenskärr Bittermint VH18-027-0139 11. sarqquu (VRL-04374) - Merzlota VH18-039-0082 12. leah (VRL-11523) - Devils Aeronman VH18-027-0078 13. Sorel (VRL-00884) - Casparow 14. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 15. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 16. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 17. reibili (VRL-10965) - Insaidtsoukki 18. Aleksi (VRL-10836) - Seppeleen Sotaruusu VH17-018-0708 19. reibili (VRL-10965) - Suolapähkinänpusuinen 20. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas 21. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 22. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Kyyhkytähti VH18-018-0576 23. birdie (VRL-14733) - Mstislav VH18-003-0218 24. Jesse (VRL-12637) - Ron Rafael B VH16-028-0170 25. Jesse (VRL-12637) - Caramel Rewa VH19-057-0002 26. Jesse (VRL-12637) - GW Hazelnut VH16-035-0084 27. leah (VRL-11523) - Vaniman Pusupotenssi VH18-018-1240 28. reibili (VRL-10965) - Instaprinsessa 29. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristinolla VH19-018-0170 30. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Elviira VH19-018-0255 31. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 32. Venla (VRL-14707) - A.D Arctic Bond VH11-022-0069 33. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 34. birdie (VRL-14733) - Brunnby Cherry Cake VH18-026-0170 35. Sorel (VRL-00884) - Breezy Lizbeth VH14-035-0003 36. leah (VRL-11523) - Goldenbrim Juniper VH18-029-0110 37. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Illyria VH18-026-0134 38. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 39. Sorel (VRL-00884) - Pelydryn Digby VH18-024-0054 40. reibili (VRL-10965) - Ivahymy
2. Helppo B (40/40)
1. reibili (VRL-10965) - Hajatelma 2. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Illyria VH18-026-0134 3. leah (VRL-11523) - Vaniman Pusupotenssi VH18-018-1240 4. sarqquu (VRL-04374) - Rasskaztšik VH18-039-0081 5. Venla (VRL-14707) - A.D Arctic Bond VH11-022-0069 6. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 7. birdie (VRL-14733) - Brunnby Cherry Cake VH18-026-0170 8. Aleksi (VRL-10836) - Seppeleen Sotaruusu VH17-018-0708 9. Jesse (VRL-12637) - Caramel Rewa VH19-057-0002 10. Sorel (VRL-00884) - Breezy Lizbeth VH14-035-0003 11. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristinolla VH19-018-0170 12. Jesse (VRL-12637) - GW Hazelnut VH16-035-0084 13. reibili (VRL-10965) - Kultahile 14. sarqquu (VRL-04374) - Treasatyr Utah VH18-035-0067 15. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas 16. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 17. sarqquu (VRL-04374) - Merzlota VH18-039-0082 18. leah (VRL-11523) - Devils Aeronman VH18-027-0078 19. leah (VRL-11523) - Goldenbrim Juniper VH18-029-0110 20. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Kyyhkytähti VH18-018-0576 21. Sorel (VRL-00884) - Pelydryn Digby VH18-024-0054 22. Jesse (VRL-12637) - Ron Rafael B VH16-028-0170 23. Jesse (VRL-12637) - Dalenskärr Bittermint VH18-027-0139 24. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Sadunkehrääjä VH18-018-0575 25. reibili (VRL-10965) - Hämärän Häive 26. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 27. birdie (VRL-14733) - Mstislav VH18-003-0218 28. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 29. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 31. birdie (VRL-14733) - Brunnby Sugarberry VH18-025-0074 32. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 33. Sorel (VRL-00884) - Casparow 34. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 35. reibili (VRL-10965) - Vilviira 36. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Elviira VH19-018-0255 37. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 38. Aleksi (VRL-10836) - Heljän Hurmos VH18-018-0573 39. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 40. birdie (VRL-14733) - Mainistir Eimhín VH19-046-0006