KRJ 24.04.2019

VIP: 08.04.2019
Järjestävä talli: Avskild Stuteri (AVSK7947)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 840-859
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)


1. Helppo B (40/40) TT 
2. Helppo B (40/40) TT 


päivitetty 01.04.2019, klo 17:27


Osallistujat / Tulokset

1. Helppo B (40/40)
1. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 2. Jesse (VRL-12637) - Ron Rafael B VH16-028-0170 3. leah (VRL-11523) - Vaniman Pusupotenssi VH18-018-1240 4. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 5. Aleksi (VRL-10836) - Heljän Hurmos VH18-018-0573 6. Jesse (VRL-12637) - Caramel Rewa VH19-057-0002 7. birdie (VRL-14733) - Mstislav VH18-003-0218 8. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristinolla VH19-018-0170 9. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 10. Sorel (VRL-00884) - Pelydryn Digby VH18-024-0054 11. leah (VRL-11523) - Goldenbrim Juniper VH18-029-0110 12. Jesse (VRL-12637) - Dalenskärr Bittermint VH18-027-0139 13. Aleksi (VRL-10836) - Seppeleen Sotaruusu VH17-018-0708 14. birdie (VRL-14733) - Brunnby Cherry Cake VH18-026-0170 15. Sorel (VRL-00884) - Breezy Lizbeth VH14-035-0003 16. sarqquu (VRL-04374) - Merzlota VH18-039-0082 17. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Sadunkehrääjä VH18-018-0575 18. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Kyyhkytähti VH18-018-0576 19. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 20. reibili (VRL-10965) - Suolapähkinänpusuinen 21. reibili (VRL-10965) - Insaidtsoukki 22. birdie (VRL-14733) - Mainistir Eimhín VH19-046-0006 23. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas 24. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 25. reibili (VRL-10965) - Ivahymy 26. reibili (VRL-10965) - Instaprinsessa 27. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Elviira VH19-018-0255 28. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 29. Jesse (VRL-12637) - GW Hazelnut VH16-035-0084 30. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 31. leah (VRL-11523) - Devils Aeronman VH18-027-0078 32. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Illyria VH18-026-0134 33. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 34. sarqquu (VRL-04374) - Treasatyr Utah VH18-035-0067 35. birdie (VRL-14733) - Brunnby Sugarberry VH18-025-0074 36. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 37. sarqquu (VRL-04374) - Rasskaztšik VH18-039-0081 38. Venla (VRL-14707) - A.D Arctic Bond VH11-022-0069 39. Sorel (VRL-00884) - Casparow 40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä
2. Helppo B (40/40)
1. leah (VRL-11523) - Vaniman Pusupotenssi VH18-018-1240 2. Sorel (VRL-00884) - Casparow 3. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Kyyhkytähti VH18-018-0576 4. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 5. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Elviira VH19-018-0255 6. reibili (VRL-10965) - Hämärän Häive 7. Jesse (VRL-12637) - GW Hazelnut VH16-035-0084 8. Sorel (VRL-00884) - Breezy Lizbeth VH14-035-0003 9. sarqquu (VRL-04374) - Merzlota VH18-039-0082 10. reibili (VRL-10965) - Vilviira 11. sarqquu (VRL-04374) - Rasskaztšik VH18-039-0081 12. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 13. Sorel (VRL-00884) - Pelydryn Digby VH18-024-0054 14. reibili (VRL-10965) - Kultahile 15. birdie (VRL-14733) - Brunnby Cherry Cake VH18-026-0170 16. leah (VRL-11523) - Devils Aeronman VH18-027-0078 17. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 18. sarqquu (VRL-04374) - Treasatyr Utah VH18-035-0067 19. birdie (VRL-14733) - Mstislav VH18-003-0218 20. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristinolla VH19-018-0170 21. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 22. Venla (VRL-14707) - A.D Arctic Bond VH11-022-0069 23. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 24. leah (VRL-11523) - Goldenbrim Juniper VH18-029-0110 25. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 26. Jesse (VRL-12637) - Ron Rafael B VH16-028-0170 27. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Sadunkehrääjä VH18-018-0575 28. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Illyria VH18-026-0134 29. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 30. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas 31. Aleksi (VRL-10836) - Seppeleen Sotaruusu VH17-018-0708 32. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 33. birdie (VRL-14733) - Brunnby Sugarberry VH18-025-0074 34. Aleksi (VRL-10836) - Heljän Hurmos VH18-018-0573 35. Jesse (VRL-12637) - Dalenskärr Bittermint VH18-027-0139 36. reibili (VRL-10965) - Hajatelma 37. birdie (VRL-14733) - Mainistir Eimhín VH19-046-0006 38. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 39. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 40. Jesse (VRL-12637) - Caramel Rewa VH19-057-0002