KRJ 10.04.2019

VIP: 09.04.2019
Järjestävä talli: Myrskylä (MYRS4233)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 860-879
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)


1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT 


päivitetty 02.04.2019, klo 12:25


Osallistujat / Tulokset

1. Helppo A (40/40)
1. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 2. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 3. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 4. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 5. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411 6. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 7. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 8. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 9. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 10. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 12. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 13. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 14. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Aikapommi VH17-018-1403 15. Pinja (VRL-13811) - Kaakkilan Uhkamorsian VH17-018-1032 16. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066 17. Pinja (VRL-13811) - Syrjän Nuuka VH17-018-1279 18. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 19. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 20. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 21. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sulttaani 22. meea (VRL-09844) - Hornanhurmuri VH18-018-0416 23. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 24. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Helmililja VH19-018-0352 25. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 26. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 27. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 28. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 29. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Nadal 30. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 31. Pinja (VRL-13811) - Duanin Haltiar VH18-018-1653 32. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357 33. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 34. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011 35. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 36. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 37. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 38. meea (VRL-09844) - Fiktion Topi VH18-018-0415 39. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 40. meea (VRL-09844) - Haavelaakson Violiina VH18-018-0412
2. Helppo A (40/40)
1. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 2. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Aikapommi VH17-018-1403 3. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 4. Pinja (VRL-13811) - Kaakkilan Uhkamorsian VH17-018-1032 5. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 7. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 8. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 9. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079 10. meea (VRL-09844) - Runon Inkanelli VH18-018-0960 11. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011 12. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Helmililja VH19-018-0352 13. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 14. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 15. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066 16. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen 17. Pinja (VRL-13811) - Syrjän Nuuka VH17-018-1279 18. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 19. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 20. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 21. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 22. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 23. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 24. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 25. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 26. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 27. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka 28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 29. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 30. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 31. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 32. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 33. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 34. meea (VRL-09844) - Helmiahon Runokekritär VH18-018-0102 35. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 36. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 37. Pinja (VRL-13811) - Duanin Haltiar VH18-018-1653 38. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357 39. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 40. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257