KRJ 13.04.2019

VIP: 09.04.2019
Järjestävä talli: Myrskylä (MYRS4233)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 860-879
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)


1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT 


päivitetty 02.04.2019, klo 12:25


Osallistujat / Tulokset

1. Helppo A (40/40)
1. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 2. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 3. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 4. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 5. meea (VRL-09844) - Hornanhurmuri VH18-018-0416 6. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357 7. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 8. meea (VRL-09844) - Haavelaakson Violiina VH18-018-0412 9. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 10. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 11. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Aikapommi VH17-018-1403 12. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 13. Pinja (VRL-13811) - Kaakkilan Uhkamorsian VH17-018-1032 14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 15. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 16. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Helmililja VH19-018-0352 17. Pinja (VRL-13811) - Duanin Haltiar VH18-018-1653 18. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 19. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011 20. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 21. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 23. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 24. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 25. meea (VRL-09844) - Fiktion Topi VH18-018-0415 26. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sulttaani 27. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 28. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 29. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 30. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Nadal 31. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 32. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066 33. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 34. Pinja (VRL-13811) - Syrjän Nuuka VH17-018-1279 35. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 36. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411 37. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 38. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 39. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 40. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
2. Helppo A (40/40)
1. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357 2. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka 3. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079 4. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Aikapommi VH17-018-1403 5. meea (VRL-09844) - Helmiahon Runokekritär VH18-018-0102 6. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 7. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 8. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 9. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 10. Pinja (VRL-13811) - Syrjän Nuuka VH17-018-1279 11. meea (VRL-09844) - Runon Inkanelli VH18-018-0960 12. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 13. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 14. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Helmililja VH19-018-0352 15. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 16. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 17. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066 18. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen 19. Pinja (VRL-13811) - Duanin Haltiar VH18-018-1653 20. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011 21. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 22. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 23. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 24. Pinja (VRL-13811) - Kaakkilan Uhkamorsian VH17-018-1032 25. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 26. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 27. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 28. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 29. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 30. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 31. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 33. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 34. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 35. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 36. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 37. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 38. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 39. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä