KRJ 14.04.2019

VIP: 09.04.2019
Järjestävä talli: Myrskylä (MYRS4233)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 860-879
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)


1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT 


päivitetty 02.04.2019, klo 12:25


Osallistujat / Tulokset

1. Helppo A (40/40)
1. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 2. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 3. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 4. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357 5. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 6. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 7. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 8. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 9. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 10. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 11. Pinja (VRL-13811) - Kaakkilan Uhkamorsian VH17-018-1032 12. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 13. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066 14. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 16. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 17. Pinja (VRL-13811) - Syrjän Nuuka VH17-018-1279 18. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 19. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411 20. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sulttaani 21. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Aikapommi VH17-018-1403 22. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 23. meea (VRL-09844) - Haavelaakson Violiina VH18-018-0412 24. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 25. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 26. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 27. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 28. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 29. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Helmililja VH19-018-0352 30. meea (VRL-09844) - Fiktion Topi VH18-018-0415 31. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 32. meea (VRL-09844) - Hornanhurmuri VH18-018-0416 33. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 34. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 35. Pinja (VRL-13811) - Duanin Haltiar VH18-018-1653 36. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 37. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Nadal 38. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 39. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 40. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011
2. Helppo A (40/40)
1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 2. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 3. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 4. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 5. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 6. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 7. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Aikapommi VH17-018-1403 8. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 9. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 10. Pinja (VRL-13811) - Kaakkilan Uhkamorsian VH17-018-1032 11. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen 12. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 13. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 14. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Helmililja VH19-018-0352 15. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka 16. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 18. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 19. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 20. Pinja (VRL-13811) - Duanin Haltiar VH18-018-1653 21. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 22. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357 23. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011 24. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 25. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066 26. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079 27. meea (VRL-09844) - Runon Inkanelli VH18-018-0960 28. meea (VRL-09844) - Helmiahon Runokekritär VH18-018-0102 29. Pinja (VRL-13811) - Syrjän Nuuka VH17-018-1279 30. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 31. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 32. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 33. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 34. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 35. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 36. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 37. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 38. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 39. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 40. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003