KRJ 20.04.2019

VIP: 09.04.2019
Järjestävä talli: Myrskylä (MYRS4233)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 860-879
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)


1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT 


päivitetty 02.04.2019, klo 12:25


Osallistujat / Tulokset

1. Helppo A (40/40)
1. meea (VRL-09844) - Haavelaakson Violiina VH18-018-0412 2. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Aikapommi VH17-018-1403 3. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 4. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 5. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 6. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 7. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 8. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 9. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011 10. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 11. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 12. Pinja (VRL-13811) - Duanin Haltiar VH18-018-1653 13. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 14. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 15. meea (VRL-09844) - Fiktion Topi VH18-018-0415 16. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066 17. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Nadal 18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 19. Pinja (VRL-13811) - Syrjän Nuuka VH17-018-1279 20. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 21. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 22. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 23. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 24. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 25. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sulttaani 26. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 27. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411 28. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 29. meea (VRL-09844) - Hornanhurmuri VH18-018-0416 30. Pinja (VRL-13811) - Kaakkilan Uhkamorsian VH17-018-1032 31. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 32. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 33. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 34. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Helmililja VH19-018-0352 35. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357 36. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 37. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 38. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 39. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä
2. Helppo A (40/40)
1. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka 2. meea (VRL-09844) - Helmiahon Runokekritär VH18-018-0102 3. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 4. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 5. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 7. Pinja (VRL-13811) - Syrjän Nuuka VH17-018-1279 8. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 9. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 10. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 11. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 12. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 14. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 15. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 16. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 17. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 18. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079 19. Pinja (VRL-13811) - Duanin Haltiar VH18-018-1653 20. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 21. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 22. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011 23. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 24. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen 25. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 26. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 27. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 28. Pinja (VRL-13811) - Kaakkilan Uhkamorsian VH17-018-1032 29. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 30. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 31. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Helmililja VH19-018-0352 32. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 33. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357 34. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Aikapommi VH17-018-1403 35. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 36. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066 37. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 38. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 39. meea (VRL-09844) - Runon Inkanelli VH18-018-0960 40. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681