KRJ 21.04.2019

VIP: 09.04.2019
Järjestävä talli: Myrskylä (MYRS4233)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 860-879
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)


1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT 


päivitetty 02.04.2019, klo 12:25


Osallistujat / Tulokset

1. Helppo A (40/40)
1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 2. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 3. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 4. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 5. meea (VRL-09844) - Hornanhurmuri VH18-018-0416 6. meea (VRL-09844) - Haavelaakson Violiina VH18-018-0412 7. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 9. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 10. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Helmililja VH19-018-0352 11. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 12. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Aikapommi VH17-018-1403 13. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sulttaani 14. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 15. meea (VRL-09844) - Fiktion Topi VH18-018-0415 16. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 17. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 18. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 19. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 20. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 21. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 22. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 23. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 24. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 25. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 26. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 27. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066 28. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 29. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 30. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 31. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 32. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Nadal 33. Pinja (VRL-13811) - Kaakkilan Uhkamorsian VH17-018-1032 34. Pinja (VRL-13811) - Duanin Haltiar VH18-018-1653 35. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011 36. Pinja (VRL-13811) - Syrjän Nuuka VH17-018-1279 37. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 38. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 39. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411 40. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357
2. Helppo A (40/40)
1. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 2. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 3. Pinja (VRL-13811) - Syrjän Nuuka VH17-018-1279 4. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 5. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011 6. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 7. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 8. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka 9. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 10. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 11. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357 12. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 13. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066 14. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 15. meea (VRL-09844) - Helmiahon Runokekritär VH18-018-0102 16. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Aikapommi VH17-018-1403 17. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 18. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 19. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 20. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 22. Pinja (VRL-13811) - Kaakkilan Uhkamorsian VH17-018-1032 23. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen 24. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079 25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 26. meea (VRL-09844) - Runon Inkanelli VH18-018-0960 27. Pinja (VRL-13811) - Duanin Haltiar VH18-018-1653 28. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 29. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 30. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 31. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 32. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 33. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 34. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Helmililja VH19-018-0352 35. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 36. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 37. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 38. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 39. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 40. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba