KRJ 25.04.2019

VIP: 09.04.2019
Järjestävä talli: Myrskylä (MYRS4233)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 860-879
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)


1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT 


päivitetty 02.04.2019, klo 12:25


Osallistujat / Tulokset

1. Helppo A (40/40)
1. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011 2. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357 3. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 4. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Helmililja VH19-018-0352 5. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 6. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 7. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 8. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 9. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 10. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 11. Pinja (VRL-13811) - Syrjän Nuuka VH17-018-1279 12. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 13. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 14. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Aikapommi VH17-018-1403 15. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 16. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411 17. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 19. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 20. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 22. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 23. Pinja (VRL-13811) - Kaakkilan Uhkamorsian VH17-018-1032 24. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 25. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 26. Pinja (VRL-13811) - Duanin Haltiar VH18-018-1653 27. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Nadal 28. meea (VRL-09844) - Haavelaakson Violiina VH18-018-0412 29. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 30. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 31. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 32. meea (VRL-09844) - Fiktion Topi VH18-018-0415 33. meea (VRL-09844) - Hornanhurmuri VH18-018-0416 34. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 35. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 36. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066 37. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 38. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sulttaani 39. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 40. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011
2. Helppo A (40/40)
1. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 2. meea (VRL-09844) - Helmiahon Runokekritär VH18-018-0102 3. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 4. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 5. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 6. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 7. Pinja (VRL-13811) - Kaakkilan Uhkamorsian VH17-018-1032 8. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079 9. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 10. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 11. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066 12. Pinja (VRL-13811) - Duanin Haltiar VH18-018-1653 13. Pinja (VRL-13811) - Syrjän Nuuka VH17-018-1279 14. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 15. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 16. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 17. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 18. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 19. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 21. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 22. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357 23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 24. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 25. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Aikapommi VH17-018-1403 26. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 27. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Helmililja VH19-018-0352 28. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 29. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 30. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 31. meea (VRL-09844) - Runon Inkanelli VH18-018-0960 32. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 33. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka 34. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011 35. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 36. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen 37. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 38. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 39. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 40. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky