KRJ 26.04.2019

VIP: 09.04.2019
Järjestävä talli: Myrskylä (MYRS4233)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 860-879
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)


1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT 


päivitetty 02.04.2019, klo 12:25


Osallistujat / Tulokset

1. Helppo A (40/40)
1. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 2. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 3. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 4. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011 5. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 6. meea (VRL-09844) - Hornanhurmuri VH18-018-0416 7. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 8. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 9. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 10. Pinja (VRL-13811) - Syrjän Nuuka VH17-018-1279 11. Pinja (VRL-13811) - Kaakkilan Uhkamorsian VH17-018-1032 12. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 13. Pinja (VRL-13811) - Duanin Haltiar VH18-018-1653 14. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Helmililja VH19-018-0352 15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 16. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 17. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 18. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411 19. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 20. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 21. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 22. meea (VRL-09844) - Fiktion Topi VH18-018-0415 23. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 24. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066 25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 26. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 27. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 28. meea (VRL-09844) - Haavelaakson Violiina VH18-018-0412 29. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 30. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 31. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 32. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sulttaani 33. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 34. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Aikapommi VH17-018-1403 35. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 36. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357 37. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Nadal 38. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 39. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 40. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh
2. Helppo A (40/40)
1. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357 2. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Aikapommi VH17-018-1403 3. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 4. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079 5. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 6. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Helmililja VH19-018-0352 7. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 8. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 10. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 11. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 12. meea (VRL-09844) - Runon Inkanelli VH18-018-0960 13. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 14. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 15. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 16. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 17. meea (VRL-09844) - Helmiahon Runokekritär VH18-018-0102 18. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 19. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 20. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 21. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 22. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 23. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 24. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 25. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 26. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka 27. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen 28. Pinja (VRL-13811) - Duanin Haltiar VH18-018-1653 29. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066 30. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 31. Pinja (VRL-13811) - Syrjän Nuuka VH17-018-1279 32. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 33. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 34. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 35. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 36. Pinja (VRL-13811) - Kaakkilan Uhkamorsian VH17-018-1032 37. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 38. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011 39. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 40. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri