KRJ 29.04.2019

VIP: 09.04.2019
Järjestävä talli: Myrskylä (MYRS4233)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 860-879
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)


1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT 


päivitetty 02.04.2019, klo 12:25


Osallistujat / Tulokset

1. Helppo A (40/40)
1. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sulttaani 2. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011 3. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Helmililja VH19-018-0352 4. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 5. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 6. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 7. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 8. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 9. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Nadal 10. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 11. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 13. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 14. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 15. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357 16. Pinja (VRL-13811) - Kaakkilan Uhkamorsian VH17-018-1032 17. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 18. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 20. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 21. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 22. meea (VRL-09844) - Fiktion Topi VH18-018-0415 23. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 24. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 25. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 26. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 27. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 28. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 29. Pinja (VRL-13811) - Syrjän Nuuka VH17-018-1279 30. meea (VRL-09844) - Haavelaakson Violiina VH18-018-0412 31. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 32. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Aikapommi VH17-018-1403 33. Pinja (VRL-13811) - Duanin Haltiar VH18-018-1653 34. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 35. meea (VRL-09844) - Hornanhurmuri VH18-018-0416 36. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 37. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 38. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 39. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411 40. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066
2. Helppo A (40/40)
1. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 2. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357 3. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Viineri 4. Pinja (VRL-13811) - Syrjän Nuuka VH17-018-1279 5. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066 6. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 7. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 8. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Radamsa VH18-018-1971 9. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227 10. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 11. Lissu T. (VRL-12701) - Kuurtolan Pöö 12. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 13. reibili (VRL-10965) - Munkki-Mellakka 14. Kida (VRL-08368) - Cabo Verde CWL VH19-012-0003 15. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky 16. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 17. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251 18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 19. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280 20. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 21. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Aikapommi VH17-018-1403 22. meea (VRL-09844) - Helmiahon Runokekritär VH18-018-0102 23. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 24. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen 25. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079 26. Ingrid (VRL-13872) - Ragazza VH19-233-0011 27. Ingrid (VRL-13872) - Berrie VH19-233-0007 28. Pinja (VRL-13811) - Duanin Haltiar VH18-018-1653 29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 30. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Hukkauni 31. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Helmililja VH19-018-0352 32. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681 33. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 34. Pinja (VRL-13811) - Kaakkilan Uhkamorsian VH17-018-1032 35. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 36. Ingrid (VRL-13872) - Flamboyant VH19-233-0005 37. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011 38. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 39. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh 40. meea (VRL-09844) - Runon Inkanelli VH18-018-0960